EXPERIENCE NISSAN

OBJEVTE VZRUŠUJÍCÍ PŘÍBĚHY INSPIROVANÉ INOVACEMI ZNAČKY NISSAN

VŠECHNY PŘÍBĚHY


V RYCHLÉM PRUHU: GT ACADEMY 2014

Napadlo vás někdy, že byste mohli být závodními jezdci? Tyhle kluky taky ne. S Nissanem však dostali šanci. V Race Camp projdou soutěžící životní sérií fyzicky náročných úkolů, které ukážou, kdo má skutečně na to, stát se příštím šampionem GT Academy. Od fyzičky elitních atletů, přes psychickou odolnost po tlak závodiště: piloti musí zvládnout všechno. Nejlepší okamžiky z kempu loňské sezóny si můžete prohlédnout zde.

Z VIRTUÁLNÍHO SVĚTA
DO REALITY

Proměňte své sny ve skutečnost.
Napište nejlepší kapitolu svého života v NISMO GT Academy.
Naším nejnovějším pilotem můžete být i vy!

KVALIFIKACE

Vezměte život do vlastních rukou. Kdo bude nejrychlejší v Gran Turismo 6 na PlayStation 3 online, může být vybrán do Nismo GT Academy. Případně se můžete kvalifikovat na jedné z našich akcí, kde vaše rychlost, technické dovednosti i nespoutaná vášeň mohou ohromit početné obecenstvo.

TRÉNINKOVÝ KEMP

Dokažte, že na to máte v autě i v životě. Pokud máte dost odvahy projít pouští Akademie, připravte se stát super-rychlými jezdci.

PROGRAM DRIVER DEVELOPMENT

Poslední krok do nového života: nejlepší jezdec z tréninkového kempu absolvuje kompletní trénink, který doladí jeho schopnosti. A to můžete být i vy.

MEZI PROFESIONÁLY

Výcvikem v Nismo GT Academy prošla již řada profesionálních závodníků Nissan. Zařaďte se mezi jména jako Jan, Lucas, Gaetan... vaše šance stát se závodním jezdcem právě přichází.

OBJEVTE ZNAČKU NISMO

Od holých faktů po důkazy přímo v akci, objevte naši kompletní řadu a ponořte se plnou rychlostí do světa NISMO.

SEZNAMTE SE S DRAVCEM

PROCHÁZET ŘADU NISMO

SLEDUJTE KONVERZACI
#GTACADEMY