EXPERIENCE NISSAN

OBJEVTE VZRUŠUJÍCÍ PŘÍBĚHY INSPIROVANÉ INOVACEMI ZNAČKY NISSAN

VŠECHNY PŘÍBĚHY
UEFA CHAMPIONS LEAGUE
NISMO LAB
MÍSTO, KDE POZNÁTE DIGITÁLNÍ VĚK MOTORISTICKÉHO SPORTU
FUTURE: TODAY
ZAŽIJTE MOBILITU ZÍTŘKA JIŽ DNES

INOVACE, KTERÉ
VÁM KRYJÍ ZÁDA

OBJEVTE

KONEKTIVITA NA CESTÁCH

OBJEVTE

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

OBJEVTE

SÍLA A VÝKON
Užívejte si skvělý výkon
a dokonalou kontrolu

Společnost Nissan využívá veškeré své odborné znalosti, aby vám poskytla dokonalou efektivitu, sílu i ovladatelnost. Neustále se snažíme dosahovat špičkového výkonu a dát vám jej k dispozici.

Výkon Nissan

NISSAN
ALL MODE 4x4-i

ALL MODE 4x4-i rozděluje točivý moment na přední, zadní, levé či pravé kolo automaticky, přesně podle jízdních podmínek. Tři různé režimy jízdy nabízí dokonalou přilnavost a kontrolu kdekoli a kdykoli.

NISSAN ALL MODE 4x4-i

OVLÁDÁNÍ PODVOZKU NISSAN

Užijte si novou úroveň kontroly nad podvozkem. Systém Active Ride Control brzdí jemně a pohodlně, s menší námahou horní části těla. Systém Active Engine Brake nabízí plynulé zatáčení i dobržďování a systém Active Trace Control přináší pevné ovládání a plynulé reakce vozu i na nerovném povrchu.

Ovládání podvozku Nissan

SYSTÉM DISTRIBUCE
TOČIVÉHO MOMENTU

Systém distribuce točivého momentu Nissan používá řadu senzorů k automatickému rozdělení momentu zadních kol vpravo nebo vlevo a uděluje jim přesně potřebný výkon. Ať už je silnice jakákoli, vždy se přizpůsobí pro lepší kontrolu nad vozidlem.

Systém distribuce točivého momentu Nissan

PRAKTICKÝ VE MĚSTĚ
Dokonalý partner bezpečné a chytré jízdy ve městě.

Dopravní značky, parkovací místa, překážky: vašemu vozu Nissan nic neunikne a díky tomu ani vám. Pár očí navíc, v podobě kamer a senzorů, je zkrátka někdy pro chytrou a bezpečnou jízdu potřeba.

Nissan jako závozník

INTELIGENTNÍ PARKOVACÍ ASISTENT

Systém Inteligentní parkovací asistent dokáže váš vůz automaticky přesně zaparkovat, ať už musíte couvat nebo se vejít na své místo na parkovišti. Vy musíte jen ovládat pedály a o zbytek se postará váš vůz.

Inteligentní parkovací asistent Nissan

SYSTÉM AROUND VIEW MONITOR

Díky čtyřem kamerám vám systém Around View Monitor poskytne náhled z ptačí perspektivy na váš vůz Nissan. Pro lepší přehled si navíc můžete obrazovku přepínat mezi jednotlivými úhly, od pohledu z výšky, přes přední a zadní, až po zjištění vzdálenosti od obrubníku.

Nissan Around View Monitor

DISPLEJ ADVANCED DRIVE-ASSIST™

Navigace, rychlost, rozdělení 4WD, upozornění systému Nissan SafetyShield nebo jméno volajícího: užívejte si informace zobrazené přímo za volantem. S 5" obrazovkou Advanced Drive-Assist™ s vysokým rozlišením máte vše dokonale pod kontrolou a přitom nemusíte spustit oči ze silnice.

Displej Nissan Advanced drive-assist™

ROZEZNÁVÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK*

Váš vůz Nissan rozeznává dopravní značky, takže se na displeji Advanced Drive-Assist™ objeví prakticky přímo před vašima očima. Pokud si tedy někdy značky sami nevšimnete, váš vůz vám dát vědět.

* Rozeznávání dopravních značek se týká pouze rychlosti a předjíždění.

Rozeznávání dopravních značek Nissan

OCHRANA
PÁR OČÍ PRO VYŠŠÍ BEZPEČNOST NAVÍC

Vozy Nissan nabízejí řadu prvků, které vás varují a chrání před překážkami. Ať se tedy děje cokoli,
s Nissanem jste vždy v bezpečí.

Bezpečnostní technologie Nissan

UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ
Z JÍZDNÍHO PRUHU

Moderní systém, který umí „číst“ čáry na silnici na každé straně vozidla. Pokud ztratíte pozornost, objeví se vizuální i audio upozornění. Pokud právě blikáte, upozornění samozřejmě nepřichází.

Systém varování před opuštěním pruhu Nissan

SLEDOVÁNÍ MRTVÉHO ÚHLU

Pokud do mrtvého úhlu úhlopříčně za vámi vstoupí jiný vůz, systém vás příslušně upozorní. Rozsvítí se kontrolka na dveřích řidiče nebo spolujezdce a objeví se upozornění na displeji Advanced Drive-Assist™. Pro ještě větší bezpečí je k dispozici i zvukové znamení.

Technologie hlídání mrtvého bodu Nissan

Detekce pohybujících se objektů

Seznamte se s digitálním pomocníkem pro parkování. S parkováním nebo při pomalejším a přesnějším pohybu vám pomáhá systém Detekce pohybujících se objektů, který využívá čtyř kamer pro zobrazení okolí celého vozu. Na velmi rušných místech vás pro větší bezpečnost upozorní, jakmile vám něco přijde do cesty.

Systém detekce pohybujících se objektů Nissan

PŘEDNÍ POHOTOVOSTNÍ BRZDY

Pomocí senzorů na svém voze Nissan si můžete udržovat bezpečnou vzdálenost. Pokud se příliš přiblížíte k vozu před sebou, budete upozorněni. A v případě ohrožení brzdí váš vůz automaticky tak, aby snížil sílu nárazu, případně mu zcela zabránil.

* Platí rychlostní a další omezení. Další informace viz Manuál vlastníka.

Přední pohotovostní brzdy Nissan

DOKONALÝ KLID
PŘINÁŠÍ PERFEKTNÍ POHODLÍ PRO JEŠTĚ PŘÍJEMNĚJŠÍ JÍZDU

Vozy Nissan jsou plné intuitivní technologie, která vám na cestách pomáhá, kdykoli a kdekoli ji potřebujete.

Technologie Nissan

SYSTÉM HILL START ASSIST

Systém Hill Start Assist poskytuje pár vteřin navíc tak, abyste nezačali při rozjíždění do kopce po uvolnění brzdy couvat. Usnadňuje změnu pedálů pro plynulejší a stabilnější rozjezd.

Systém Hill Start Assist Nissan

SYSTÉM HIGH BEAM ASSIST

Systém High Beam Assist rozeznává protijedoucí vozidla a dokáže přepnout z dálkových na potkávací světla. Automaticky tak upravuje vaše světlomety, aniž byste omezovali viditelnost někoho jiného.

Přední světla Nissan

ROZPOZNÁNÍ ÚNAVY
BĚHEM JÍZDY

Společnost Nissan věří, že klíčem k bezpečné jízdě jsou pohodlí a pravidelné přestávky. Proto jsou naše sedačky zvlášť pohodlné, ale také měří, jak dlouho již sedíte za volantem, a měří úroveň soustředění a únavy. Pokud potřebujete přestávku, dají vám vědět zvukovým i obrazovým upozorněním.

Upozornění Nissan při ztrátě pozornosti řidiče

Propojte se s městem

NISSAN QASHQAI

Zůstaňte v kontaktu

NISSAN PULSAR

KONEKTIVITA
Váš Nissan se stane nedílnou součástí
vašeho života

Vozy Nissan nabízejí nejlepší konektivitu a integraci s chytrými telefony. Užívejte si inovace od moderních palubních systémů po interaktivní aplikace. Lepší zážitek z jízdy je vzdálený jen pár kliknutí.

Systém konektivity vozů Nissan

SYSTÉM NISSANCONNECT

Antireflexní 7" dotyková obrazovka a vylepšené rozhraní: to je nový, vysoce intuitivní systém NissanConnect. Spojení audia, navigace
a hands-free komunikace s celou řadou nejrůznějších aplikací zajistí,
že se váš vůz Nissan stane základní součástí vašeho života s připojením.

PROZKOUMEJTE SYSTÉM NISSANCONNECT

Systém NissanConnect

Připojte se

NISSANCONNECT

Předvídejte neočekávané

NISSAN NOTE

ELEKTROMOBIL
ELEKTRICKÁ BUDOUCNOST
JE PRAKTICKOU PŘÍTOMNOSTÍ

Díky nepřetržitému výzkumu a investicím společnosti Nissan jsou nyní elektromobily efektivnější, silnější a hlavně – je s nimi větší zábava. Elektrická budoucnost je u nás zkrátka již praktickou přítomností.

LITHIUM-IONTOVÁ
BATERIE NISSAN

Kompaktní, bezpečná a odolná lithium-iontová baterie Nissan nabízí dojezd až 200 km na jediné nabití a rychlost až 145 km/h. Také je z více než 95 % recyklovatelná! Díky její kompaktnosti a plochému tvaru ji lze umístit pod sedadla, poskytuje tak vozu ideální těžiště a nezabírá žádný úložný prostor

SÍLA ELEKTRICKÉHO POHONU

Dny, kdy elektromobily nedokázaly jezdit rychle, jsou minulostí. Elektromobily Nissan poskytují 100% točivý moment, takže se rychlostně neztratíte ani na dálnici. Dynamické zrychlení se navíc vyrovná jakémukoli benzínovému vozu, často jej i předčí. Okamžité zrychlení, žádný hluk ani vibrace… zcela nový zážitek, zcela nový svět

Technologie elektromobilů Nissan

TICHÁ JÍZDA

Vůz Nissan Leaf není jen dokonale tichý, ale také plný zábavy a nabízí působivý výkon. Jako důkaz slouží jeden neobvyklý noční závod pořádaný u jedné poklidné vesničky, aniž by vzbudil místní spáče. Výsledkem ovšem nebyla žádná uspávající nuda.

Technologie elektromobilů Nissan

VÝKON
TECHNOLOGIE POSKYTUJÍCÍ
DOKONALÝ VÝKON MOTORU

Společnost Nissan se snaží nabízet nepřekonatelnou účinnost, aniž bychom omezovali vzrušení z jízdy. Proto vyvíjíme technologii, která umožňuje dosahovat obojího na maximum.

Motor Nissan

NOVÁ PŘEVODOVKA X-TRONIC

Vyzkoušejte dokonalé ovládání a zlepšené reakce díky nové převodovce X-Tronic, která vybírá rychlostní stupeň podle aktuálních jízdních podmínek.

Řadicí páka Nissan

DOKONALÁ EFEKTIVITA MOTORU (Zmenšený motor)

Nové zmenšené turbo motory Nissan, například 1,6 l DIG-T s výkonem 190 koní, jsou navrženy tak, aby poskytovaly vyšší výkon při menší spotřebě. Jsou účinnější, příjemnější a ekonomičtější, takže si můžete z obou světů užívat to nejlepší.

Turbo motory Nissan

PURE DRIVE

Systém Nissan Pure Drive nabízíme u všech osobních vozů Nissan. Pomocí nejrůznějších technologií (například Start/Stop, která automaticky vypne motor, když se vozidlo zastaví) přináší Pure Drive hospodárnější provoz a znatelně nižší emise.

Nissan Pure Drive

Elektrizující dodávka

e-NV200

V proudu velkoměsta

NISSAN LEAF