POPRODEJNÍ SLUŽBY

NISSAN 5* Servisní smlouva

NISSAN  Servisní smlouva zahrnuje servisní údržbu po dobu určitou nebo na určitý počet ujetých kilometrů, podle toho, co nastane dříve.

Zvolit lze období o délce 36, 48 nebo 60 měsíců podle počtu servisních údržeb 3, 4 nebo 5. V závislosti na modelu lze zvolit balíček údržby až na dobu až 72 měsíců (pro lehké užitkové vozy) nebo 96 měsíců (model Leaf).
V rámci této smlouvy dostanete originální náhradní díly Nissan, maziva a profesionální péči ve značkovém dealerství Nissan.
Zakoupení tohoto produktu je možné od koupi zcela nového vozu Nissan do první servisní údržby, maximálně však do 11 měsíců od uvedení do provozu.

Výhody pro zákazníky
Dealerská síť společnosti Nissan, výhradní použití originálních náhradních dílů a znalosti našich techniků – to vše pro vás může být důvodem pro maximální bezpečí a klid. Kromě toho, že uzavřením servisní smlouvy ušetříte, nemusíte si díky této smlouvě dělat starosti s náklady, protože ceny dílů a práce se pro vás nezmění. Ani inflace či pohyb kurzu nebudou mít na cenu servisních údržeb žádný vliv. Dodatečnou hodnotou pro vás může být zvýšení případné prodejní ceny vašeho vozu Nissan. Servisní smlouva je přenosná.

Podrobnosti si vyžádejte v nejbližším dealerství.

Cena NISSAN 5* Servisní smlouva