BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NISSAN MICRA 360° INTERIÉR

DOSTATEK Prostoru


Nový Nissan MICRA – praktičnost

Organizovaný, nápaditý a přizpůsobivý

Je konec se sklouzáváním předmětů nebo hledáním mobilního telefonu, parkovacích lístků nebo slunečních brýlí… V novém Nissanu MICRA má vše své místo. Vyhrazené držáky a prostorné přihrádky – šikovné a všestranné úložné prostory nového Nissanu MICRA zajistí bezproblémovou jízdu. Pokud znenadání potřebujete místo pro objemnější náklad, můžete sklopit zadní sedadla stlačením páčky. Vytvoříte tak zcela rovnou podlahu a získáte 1 132 litrů prostoru. Maximálně přizpůsobivý.

Bezpečnost na prvním místě


Nový Nissan MICRA – bezpečnost

Usaďte se a uvolněte se

V novém Nissanu MICRA, vybaveném nejmodernější bezpečnostní technologií, se budete cítit zcela chráněni. Je vybaven kompletní sadou airbagů, hlavových opěrek a moderním systémem ESP, včetně ABS. Připravte se na bezstarostnou jízdu s plnou důvěrou!

VNITRNÍ ROZMERY NOVÉHO NISSANU MICRA

Nový Nissan MICRA – rozměry interiéru
POČET SEDADEL 5
MAX. NOSNOST STŘECHY (KG) 50
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 41
ČELNÍ PLOCHA (M²) 2,11
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. DÉLKA (MM) 544 (Pevné sedadlo)
597 (Sklopné sedadlo)
1082 (Složené sklopné sedadlo)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. ŠÍŘKA (MM) 986
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. VÝŠKA PO STROP (MM) 912
OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU (VDA) 265
MAX. OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SKLOPENÝMI SEDADLY (VDA): 605 (Po úroveň pasu)
1132 (Po střechu)