BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

ZÁRUKA A ASISTENČNÍSLUŽBY PRO NISSAN MICRA


Zjistěte více o záruce, údržbě a servisu pro nový Nissan MICRA.

Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Kombinovaná spotřeba: 4.3-5.4 l/100 km,Kombinované emise CO2: 99-125 g/km.

červenobílé logo You+Nissan

JEDINEČNÝ, EXKLUZIVNÍ A VÁŠ

Místem, kde jako vlastník vozu Nissan najdete vše potřebné, abyste ze svého nového Nissanu MICRA dostali co nejvíce, je You+Nissan. Využijte našich personalizovaných na míru šitých služeb, zvláštních nabídek a jedinečných slev. Je to váš kontaktní bod s Nissanem.

ZAREGISTRUJTE SE

Udělejte si registraci už dnes a my vám pomůžeme dopřát si víc toho, co váš Nissan nabízí.

Nissan You+
Nový Nissan MICRA – servisy

SLUŽBY společnosti Nissan

Ať už potřebujete vyřídit technickou prohlídku nebo něco opravit, je důležité udržovat váš vůz v dokonalém stavu, aby spolehlivě fungoval a měl co nejmenší provozní náklady. A nikdo nezná Váš Nissan tak dobře jako my. Naši vyškolení technici znají vozy Nissan skrz naskrz a používají výhradně originální díly Nissan, aby zajistili optimální kondici a spolehlivost vašeho vozu.

Záruka u nového Nissanu MICRA

ZÁRUKA u nového Nissanu MICRA

Záruka vás chrání 3 roky nebo 100 000 km. A abyste si mohli být jisti, že váš vůz bude vypadat hezky i po letech, dáváme standardně tříletou záruku na lak a dvanáctiletou na prorezivění. Toto pojištění vám dává jistotu, že váš nový Nissan MICRA nikdy neztratí svou eleganci!