BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

FOLLOW ON

NOVÝM VOZEM NISSAN MICRA N-TEC

JEZDĚTE CHYTŘE I STYLOVĚ S NOVÝM VOZEM NISSAN MICRA N-TEC

Jezděte stylově, připojeni a dokonale moderně

 

Nový vůz Nissan Micra N-Tec vnáší do vaší jízdy tu nejlepší technologii i styl. Díky systému NissanConnect jezdíte s jistotou - s parkováním pomáhá automatický asistent a počítač ovládá i klimatizaci, světlomety nebo stěrače. Unikátní „vychytávky“ interiéru i exteriéru zajistí, že n-tec je na město opravdu dokonale připraven.

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU I V BEZPEČÍ

Jezděte hrdě se znakem N-Tec díky vestavěným technickým řešením

Systém NissanConnect neobsahuje pouze audio a navigaci, ale i integraci s chytrým telefonem, abyste měli přístup i k nejrůznějším aplikacím. Díky parkovacímu asistentu budou vaše manévry vždy dokonale přesné.

ELEGANTNÍ EXTERIÉR

Ne tak ledajaký městský vůz

 Vůz Micra N-Tec se zaměřuje i na nejmenší detaily, například

16" palcová litá kola, neprůhledné zadní sklo, metalízové kliky nebo pochromovaná zrcátka a mlhovky.

VNITŘNÍ STYL A KOMFORT

Elegantní s dokonalým pohodlím

Jezděte stylově: pomůže vám modré prošívání sedaček, kožený volant nebo leskle černá hlavní konzola a opěrky na lokty u předních dveří. A aby bylo pohodlí dokonalé, užívejte si automatické klimatizace, světlometů či stěračů.