ZCELA NOVÝ NISSAN MICRA

NAVRŽENA A ZKONSTRUOVÁNA NAVZDORY VŠEM KONVENCÍM, ZCELA NOVÝ NISSAN MICRA JE VÍC NEŽ JEN AUTO. JE TO OSOBNOST, ZROVNA JAKO VY. V PRODEJII OD DUBNA 2017

DESIGN

EXPRESIVNÍ A ODVÁŽNÝ

EXTERIÉR

ODHALTE SVŮJ POSTOJ

Co se skrývá za jejími sportovními liniemi? Úžasné spojení dynamického designu a luxusních prvků zcela nového Nissanu Micra bylo inspirováno sportovními vozy.

 

DYNAMICKÉ LINIE. SPORTOVNÍ PROPORCE

Díky nízkým, širokým a dynamickým liniím od kapoty po brzdová světla není zcela nový Nissan Micra jen pastvou pro oči, jedná se o odvážné a skutečné vyjádření vlastní osobnosti.

 

DESIGN BEZ KOMPROMISŮ

Forma, funkce i postoj: Zcela nový Nissan Micra nachází dokonalou rovnováhu mezi sportovním designem a potřebami každého dne, takže si můžete užívat svůj životní styl naplno.

INTERIÉR

NEOMEZUJTE SVŮJ CHARAKTER

Precizně vyrobený, harmonický a prostorný interiér zcela nového Nissanu Micra vytváří jedinečnou atmosféru pro jízdu, která vám dodá energii.

 

VÁŠ PROSTOR

Přejeďte prsty po palubní desce, vychutnejte si kvalitu příjemných materiálů, uvědomte si, jak je všechno krásně na dosah, a výběrem barvy čalounění si vytvořte váš prostor. Vše ve voze zcela nový Nissan Micra vás vyzývá: zůstaňte.

 

VŠE DOKONALE POD KONTROLOU

Uchopte volant s se sploštělou spodní částí a ponořte se do atmosféry závodního vozu.

 

HÝČKEJTE SVÉ SMYSLY

Užívejte si atmosféru moderního interiéru podpořenou ambientním osvětlením.

 

VŠE NA DOSAH RUKY

Díky inteligentně navržené středové konzole máte vše dokonale pod kontrolou.

 

VYCHUTNEJTE SI TU ELEGANCI

Palubní deska příjemná na dotek doplněná luxusními detaily se saténově stříbrnými a lesklými doplňky

MOŽNOSTI PERSONALIZACE ZCELA NOVÉHO NISSANU MICRA

PĚKNĚ PO SVÉM

Nenechte se svazovat tradicí a najděte si styl, který vám vyhovuje. Na výběr máte více než 100 různých variant. Kliknutím do stran si můžete prohlédnout nejikoničtější verze zcela nového Nissanu Micra, kliknutím na dveře řidiče se můžete ponořit do inspirativního interiéru.

PERSONALIZACE EXTERIÉRU

VYJÁDŘETE SVŮJ OSOBNÍ POSTOJ

Buďte odvážní a sebejistí. Vybírat si můžete z nekonečné řady kombinací osobních úprav, takže zcela nový Nissan Micra opravdu nechá zazářit vaši osobnost.

 

AŤ TO MÁ STYL

Vytvořte pro svůj Zcela nový Nissan Micra vlastní vzhled přidáním balíčku Exteriér, ve kterém si můžete vybrat barvu krytů zpětných zrcátek, postranních lišt nebo zadního nárazníku.

 

JENOM VAŠE. EXKLUZIVNĚ

S balíčkem Exteriér můžete postoupit o krok dál zakoupením varianty Exteriér PLUS, který přidává barevné výplně 17" hliníkových kol.

 

ODRAZ VAŠÍ OSOBNOSTI

Vytvořte fantastický design pomocí balíčku Exteriér ULTIMATE, který ke kolům a karoserii přidává neodolatelně kontrastní důraz na osobnost vozu.

PERSONALIZACE INTERIÉRU

Váš prostor, vaše pravidla

Toto je váš prostor. Odměňte se materiály nejvyšší kvality, luxusními detaily a lakem a vytvořte si vlastní atmosféru interiéru. Vyberte si mezi celou řadou barevných odstínů sedadel, palubní desky nebo dalších panelů a objevte způsob, kterým zcela nový Nissan Micra posune vaši jízdu na novou úroveň.

VLASTNOSTI

LUXUSNÍ TECHNOLOGIE

ZVUK, KTERÝ VÁS POHLTÍ

UNIKÁTNÍ ZÁŽITEK

Zcela nový audio systém Bose s 6 reproduktory, z nichž 2 jsou přímo v opěrce hlavy řidiče, přináší řidiči dokonale obklopující 360° poslechový zážitek: exkluzivně pouze v zcela novém Nissanu Micra.

ENERGIZUJÍCÍ TECHNOLOGIE

ZBYSTŘETE SMYSLY

Bezkonkurenční technologie zcela nového Nissanu Micra promění každou jízdu ve strhující zážitek.

 

DISPLEJ PALUBNÍHO POČÍTAČE

Podrobné jízdní instrukce, číslo volajícího, údaje o přehrávané stopě, stav bezpečnostních prvků – veškeré informace přímo před vámi na nejnovějším barevném 5" TFT monitoru Nissan.

 

HUDBA SE SYSTÉMEM CARPLAY

Pomocí systému Apple CarPlay si můžete na displeji NissanConnect pouštět hudbu, zprávy nebo veškeré oblíbené aplikace. Nissan jako první: stačí zapojit chytrý telefon a jet!

 

NISSANCONNECT

Chytřejší, bezpečnější a jednodušší: veškeré audio, navigace, handsfree komunikace a palubní aplikace přímo na antireflexním 7" dotykovém displeji.

 

INTELIGENTNÍ PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ PARKOVACÍ SYSTÉM

Systém čtyř kamer vám přináší pohled z ptačí perspektivy na celý vůz a jeho okolí, obrazovku lze navíc rozdělit na detailní zobrazení přední, zadní a boční části vozu, takže parkování je hračka.

INTELIGENTNÍ MOBILITA NISSAN

DOKONALÁ JISTOTA

Inteligentní mobilita Nissan je vaším šestým smyslem a třetím okem zároveň a přináší vám na silnici ještě větší jistotu. Pomáhá sledovat vozidlo i jeho okolí, předvídá nepředvídatelné situace a chrání vás i spolucestující v těch, kterým se nepodaří zabránit.

 

SYSTÉM UPOZORNĚNÍ NA VYBOČENÍ Z JÍZDNÍHO PRUHU

Přímo vpřed! Tento systém rozezná situaci, kdy začnete bez blikání vyjíždět ze svého pruhu, a po vizuálním i zvukovém varování může dokonce potřebným způsobem přibrzdit nebo upravit směr jízdy.

 

AUTOMATICKÉ PŘEPÍNÁNÍ DÁLKOVÝCH SVĚTEL

V noci uvidíte víc. Tento systém zapíná v případě potřeby dálková světla a sám je automaticky přepne na potkávací, jakmile zjistí protijedoucí vozidlo.

 

ROZPOZNÁNÍ DOPRAVNÍCH ZNAČEK

Díky automatickému čtení dopravních značek uvidíte jakékoli omezení rychlosti vždy na své barevné 5" HD TFT obrazovce.

 

INTELIGENTNÍ AUTOMATICKÉ NOUZOVÉ BRZDĚNÍ

Tento vylepšený systém neustále sleduje dopravní situaci před vámi, včetně chodců, a pokud se objeví nějaké nebezpečí, upozorní vás a přibrzdí – případně úplně zastaví.

VÝKON

DOKONALE V OBRAZE

OBRATNOST A JISTOTA

CHYŤ MĚ, KDYŽ TO DOKÁŽEŠ

Zcela nový Nissan Micra disponuje perfektní rovnováhou mezi manévrovatelností a plynulostí. Pevná konstrukce karosérie, nízko položené těžiště a exkluzivní technologie umožňují při řízení okamžitě reagovat a kontrolovat pohyb, což přináší vzrušující a bezpečnou jízdu.

 

DO ZATÁČEK S JISTOTOU

Blíží se ostrá zatáčka? Technologie Aktivní sledování dráhy vozu vám inteligentním přibrzděním pomůže zůstat ve správné dráze.

 

RADUJTE SE Z JÍZDY

Je cesta plná výmolů? Ve Zcela novém Nissanu Micra žádný problém. Aktivní regulace jízdy brzdí každé kolo zvlášť a zajišťuje plynulou jízdu úpravou točivého momentu motoru.

 

PĚKNĚ POTICHU

Jezděte v klidu a míru. Kabina je dokonale zvukově izolovaná, takže vás při jízdě nic neruší – ani při vyšších rychlostech.

 

JEN PROŘÍZNOUT VZDUCH

S vynikající aerodynamikou zcela nového Nissanu Micra není vítr žádný problém. Aerodynamiku zajišťují boční a střešní spoiler, speciální prvky na podvozku a zvláštní přední vzduchový kanál. Sportovní ladění vozu Zcela nový Nissan Micra není jen ve vzhledu.

MOTORY

ÚSPORNÉ A EFEKTIVNÍ MOTORY

Výkon i efektivita bez kompromisů. Díky technologii systému Start/Stop zaručují dieselové i benzínové motory vozu Zcela nový Nissan Micra kromě okamžitých reakcí i vynikající úspornost.

 

1,0 Benzín 73 k

Benzínový motor s atmosférickým plněním

- 73 k / 54 kW

- 95Nm

- Atmosférické plnění s vícebodovým vstřikováním

- Splňuje Euro6b

 

IG-T 90

Přeplňovaný benzínový motor

- 90 k/ 66 kW

- 140Nm

- Turbodmychadlo s vícebodovým vstřikováním

- Splňuje Euro6b

 

dCi 90

Nejlepší Diesel Nissan

- 90 hp / 66k W

- 220Nm

- Turbodmychadlo se vstřikováním Common rail

- Splňuje Euro6b