BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN NOTE:
IDEÁLNÍ PRO
VOZOVÝ PARK

Nový Nissan NOTE byl navržen a vyroben s
využitím technologie, která pomáhá předvídat
neočekávané, takže je ideálním vozem pro
firemní použití.

Již od

300 400 Kč Help: Pro podrobnější informace kontaktujte nejbližšího dealera Nissan.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku. Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

  • PODROBNÉ SPECIFIKACE

EFEKTIVITA

Bílý Nissan NOTE pro služební použití při jízdě

Nízká spotřeba i náklady na vlastnictví

Každý, kdo má zkušenosti s vozovým parkem, ví, že spotřeba paliva je klíčovým faktorem pro zajištění nízkých nákladů a udržitelnosti. Proto vám s radostí oznamujeme, že spotřeba nového Nissanu NOTE se pohybuje mezi 4,1 a 5,2 l/100 km, v závislosti na motoru vozu. Když navíc přihlédnete k atraktivní ceně všech vozů řady a skutečnosti, že nejdůležitější prvky jsou již součástí standardní výbavy, získáte vysoce konkurenční balíček (ve kterém vás na seznamu volitelné výbavy nečeká žádné nepříjemné překvapení!). Nový Nissan NOTE jsme navíc navrhli zcela od základů, abychom měli jistotu, že stejně přesvědčivé budou i celkové náklady na vlastnictví. V dlouhodobém měřítku se na tento vůz značky Nissan pro vozové parky budete moci spolehnout díky nízkým nákladům na pojištění, údržbu i opravy, a navíc nanejvýš úsporné spotřebě paliva a nízkým emisím.

Nissan NOTE, tlačítko režimu Eco

Speciální výbava pro optimální účinnost

S tím se však nespokojíme, protože vždy je co zlepšovat. Nový Nissan NOTE je vybaven jízdním režimem Eco s nastavením, které řidiči umožňuje sledovat a řídit spotřebu paliva a pomáhá mu tak udržet nízké spotřební náklady. U vybraných motorů navíc tato pokročilá technologie řídí i výkon turbodmychadla a zajišťuje tak optimální účinnost.

TECHNOLOGIE

Nissan Safety Shield: zásadní inovace

Shrňme nejprve některá relevantní fakta.
 1) Kilometrový nájezd je u služebního auta 2,5× vyšší než u soukromých vozů.
2) V Evropě se 25 % srážek na silnici, resp. 30 % smrtelných nehod stane při služební jízdě.
3) Automobilová nehoda je mezi příčinami úmrtí v zaměstnání na prvním místě.
Tyto statistiky napovídají, že nový Nissan NOTE je pro vozový park opravdu výjimečnou volbou, protože použitím inovativní technologie pro zajištění bezpečí překoná kterýkoli jiný vůz ve své kategorii. Tato verze Nissanu NOTE je konkrétně osazena modulem Safety Shield, který řidiče upozorňuje na možná nebezpečí tak, jako nikdy předtím. Technologie Safety Shield spojuje tři vysoce pokročilé bezpečnostní systémy: upozornění na mrtvý úhel, upozornění na vybočení z pruhu a detekci pohybujících se objektů.

Nissan NOTE Safety Shield, pohled z boku a zezadu

Nejdůležitější je klid

Nový Nissan NOTE je vybaven také systémem pro sledování tlaku v pneumatikách (TPMS) a elektronickým stabilizačním programem 9. generace společnosti Bosch (BESP).
Jednoduše řečeno, s Nissanem NOTE ve vašem vozovém parku můžete zůstat v úplném klidu a nemusíte se obávat o bezpečí svých zaměstnanců ani veřejnosti. A můžete se těšit z poklesu počtu pojistných událostí (podle posledních výzkumů snižují technologie typu Safety Shield počet pojistných událostí o 14 až 25 %).

FLEXIBILITA

Vůz pro vozový park, který se přizpůsobí potřebám řidiče

Nový Nissan NOTE nabízí ve své kategorii jedinečnou prostornost a flexibilitu, která se blíží vozům vyšší kategorie. Stisknutím spínače lze sklopit sedadla čtyřmi různými způsoby, a vytvořit tak prostor různého tvaru a velikosti. Zadní sedadla jsou dělená v poměru 60/40 a když se přední sedadlo spolujezdce posune zcela dopředu, lze naložit předměty o délce až 1,7 m. Pro ještě vyšší flexibilitu a pohodlí je tu sada Family Pack s mimořádně praktickým dělicím panelem Karakuri, který řidiči umožňuje snadno a rychle rozdělit zavazadlový prostor na úseky. V pozici nahoře vytváří zabezpečený prostor ve spodní části. Při rozdělení na půl vytvoří malý krytý prostor za zadními sedadly a vyšší prostor u zadních dveří. Když obě části leží na podlaze zavazadlového prostoru, vytváří jeden velký prostor. Takže ať už vaši zaměstnanci pracují v jakémkoli oboru, budou si s sebou moci přehledně zabalit (a naložit) vše, co potřebují.