BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN NOTE 360° EXTERIÉR

UNIKÁTNÍ DESIGN

DOKONALE UHLAZENÝ A ELEGANTNÍ NISSAN NOTE JE POHLAZENÍM PRO UNAVENÝ ZRAK

Dynamické a elegantní siluety vozů Nissan Note je těžké si nevšimnout. Podívejte se blíž a pokochejte se celou řadou stylových detailů. Od snížené linie střechy, přes ostřejší úhel předního skla a zvýrazněných blatníků, až po elegantní přední mřížku – všechny prvky sladěné v dokonalé harmonii.

UPLATNĚTE VLASTNÍ STYL

NECHTE NA SILNICI VYNIKNOUT SVŮJ OSOBNÍ STYL

Nechte svůj vůz stát se součástí vašeho osobního stylu s možností osobních úprav přímo zde na stránkách. Navrhněte si své vozidlo až do nejmenších detailů podle vlastního přání. Vůz Nissan Note se stane vašim dokonalým doplňkem pro každý den.

ZVYŠOVÁNÍ STANDARDU

DYNAMICKÝ STYLOVÝ BALÍČEK NISSAN

Získejte z atraktivního designu vozů Nissan Note ještě víc s volitelným stylovým balíčkem. Tento speciální balíček dokáže moderní design ještě zvýraznit a přináší sportovní vzhled předním i zadním nárazníkům či bokům, střešní spoiler a unikátní diamantem řezaná 16“ hliníková kola. A pokud si zvolíte také černé okraje světel, přední mřížku a exkluzivní tmavá skla, máte již absolutně vyhráno.

VNĚJŠÍ ROZMĚRY nového Nissanu NOTE


2600 4100 1530 1695 Rozměry v mm
VÝŠKA KAROSÉRIE (mm) 1530
DÉLKA KAROSÉRIE (mm) 4100
ŠÍŘKA KAROSÉRIE (mm) 1695
CELKOVÁ HMOTNOST (kg) 1111
ROZVOR (mm) 2600
ROZCHOD PŘEDNÍ NÁPRAVY (mm)
ROZCHOD ZADNÍ NÁPRAVY (mm)
POČET DVEŘÍ 5