BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN NOTE 360° INTERIÉR

NOVÝ NISSAN NOTE 360° INTERIÉR

PROSTORNÝ INTERIÉR A DESIGN

DOSTATEČNÝ PROSTOR PRO ZASLOUŽENÉ POHODLÍ

Flexibilní a prostorný interiér vozů Nissan Note se hodí v každé situaci. Ať už chcete vozit cokoli – od velkých zavazadel po jízdní kola – bude to snadné. Tzv. Flexiboard umožňuje vytvářet různé úložní prostory a jediným pohybem páčky sklopíte také zadní sedadla pro ještě větší prostor, takže se vám vejdou předměty až 1,7 m dlouhé.

POHODLÍ A ELEGANCE NA KAŽDÉM KROKU

Interiér vozů Nissan Note dodává běžné praktičnosti také eleganci a pohodlí. Moderní a kultivovaná praktičnost podtržená kvalitou a účinností. Extra kvalitní lesklé lemování, chytře elegantní palubní deska a úroveň pohodlí, ve kterou jste snad ani nedoufali – a všude je stále spousta prostoru pro požitek z jízdy.

 

 

ROZMĚRY INTERIÉRU nového Nissanu NOTE

coffre_0000_01
coffre_0001_01b
Rozměry v mm