BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NISSAN NOTEMOTORY A VÝKON


Porovnejte motory nového Nissanu NOTE

Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Kombinovaná spotřeba: 4.9-7.6 l/100 km,
Kombinované emise CO2: 129-175 g/km.

JAKÝ MOTOR JE PRO VÁS NEJLEPŠÍ?

Porovnejte motory a vyberte ten nejvhodnější

  • 1.2 L 59 kW (80 k) 2WD

      

K dispozici u stupně výbavy
  • Visia
  • Acenta
  • Acenta Plus
TYP PALIVA
Benzín
Převodovka
Manuální
PŘEVODY
5
OBJEM (cm3) Seznam uvádí zdvihový objem (cm3) jednotlivých motorů modelu NISSAN NOTE. Motory jsou seřazeny podle objemu od nejnižšího po nejvyšší.
1198
ZRYCHLENÍ (z 0 na 100 km/h)
13.7
VÝKON (kW (k) / ot./min.) Seznam uvádí výkon (v kW (k) a ot./min) jednotlivých motorů modelu NISSAN NOTE. Motory umožňující velmi výkonnou jízdu mají zároveň vysoký výkon.
59 (80) / 6000
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST (km/h)
168
TOČIVÝ MOMENT
110
EMISE CO2 (g/km) Seznam uvádí emise CO2 jednotlivých motorů modelu NISSAN NOTE. Motory umožňující jízdu šetrnou k životnímu prostředí mají zároveň velmi nízké emise CO2.
109
SPOTŘEBA PALIVA (kombinovaná) Seznam uvádí spotřebu paliva (v litrech na 100 km) jednotlivých motorů modelu NISSAN NOTE. Motory umožňující úspornou jízdu mají zároveň nízkou spotřebu paliva.
4.7
SPOTŘEBA PALIVA (ve městě)
5.9
SPOTŘEBA PALIVA (mimo město)
4.0
POHON KOL
2WD

Nízká spotřeba paliva

Nižší emise CO2. Více svěžího vzduchu

Úspora energie

V Nissanu se vždy zajímáme o to, jak novým a progresivním způsobem ušetřit energii.

CESTOVÁNÍ NALEHKO. Množství emisí CO2, které produkuje nový Nissan MICRA, patří mezi benzínovými motory k nejnižším (95 g). Spotřeba paliva pak činí pouze 4,1 litrů na 100 km.

STOP-START. U modelů, které mají ve standardu motor DIG-S, systém Stop/Start snižuje produkované emise během dopravy po městě. Automaticky se vypne motor, když NOVÁ MICRA zastaví (například v dopravních zácpách), díky čemuž se snižuje spotřeba paliva přibližně o 4 %, a hladce se opět nastartuje, jakmile povolíte spojku (manuální převodovky) nebo uvolníte brzdu (převodovky CVT).

MOTOR DIG-S: Tento městský vůz s přeplňovaným zážehovým motorem Pure Drive 1,2 98 HP s manuální převodovkou nabízí bez jakékoli přirážky ekologické parametry vznětového motoru a využívá inovativní technologie eliminující ztráty energie – teplo, čerpání a tření, což vede k dosažení nižší spotřeby paliva využitím optimalizovaného řízení spotřeby energie.

VÍCE ENERGIE A MÉNĚ EMISÍ

INSPIRATIVNÍ EKOLOGICKÉ FUNKCE

Stiskněte tlačítko režimu Eco a na přehledné obrazovce vozu NOTE se zobrazí dva nové ekologické ukazatele: kontrolka systému ECO Pedal, vyjadřující účinek sešlápnutí plynového pedálu a ukazatel hospodárné jízdy vyhodnocující spotřebu paliva. A protože oba tyto ukazatele jsou vyvedeny v barvách s vysokým rozlišením, kontrola ekologičnosti vaší jízdy během každé vyjížďky bude vskutku barevným zážitkem.

KDYŽ SE DYNAMICKÝ VÝKON SPOJÍ S EFEKTIVITOU

Motor DIG-S 1,2 l přináší výkon až 98 koní, motor dCi 1,5 l zase snižuje emise CO2 až na 90 g/km při spotřebě 3,5 l na 100 km​. Za jednu cenu tak získáváte výkon ekologického dieselového motoru. Zapojením inovativní technologie (například Start/Stop) a snížením ztrát energie skrze vydávané teplo, rozvody nebo tření vozy Nissan Note značně snižují spotřebu paliva a emise CO₂. Jízda je tak čistší a efektivnější.​