BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN NOTE

INOVACE PRO JEDNODUŠŠÍ JÍZDU

TECHNOLOGIE, BEZ KTERÉ SE UŽ NEOBEJDETE

Technologie městských vozů Nissan Note slouží jednoduché a plynulé jízdě. Panoramatický kamerový parkovací systém usnadňuje pohyb a systém sledování mrtvého úhlu zase dává pozor na vaše okolí, takže jste vy i vaši spolucestující naprostém bezpečí. A co víc, doslova na dosah ruky máte všechny informace potřebné pro sledování provozu, hledání nejbližší nebo nejlevnější čerpací stanice či plánování nejrychlejší trasy.

PROSTOR PRO RELAXACI

NOVÝ STYL, KTERÝ JSTE HLEDALI, S PRAKTIČNOSTÍ, KTEROU POTŘEBUJETE

Nechte svůj vůz ve městě vyniknout novým designem, který je ale také až překvapivě  prostorný a všestranný. Zadní sklápěcí sedačky a tzv. karakuri deska v úložném prostoru vytváří celou řadu možností, jak si uložit zavazadla či náklad, dveře s úhlem otevření až 90° zase usnadňují další činnosti, například instalaci dětské sedačky. Moderní lemování, elegantní palubní deska a řada dalších stylově dotažených prvků činí z jízdy vozem Nissan Note opravdu příjemný zážitek.

MAXIMÁLNÍ EFEKTIVITA

DYNAMIKA I EFEKTIVNÍ SPOTŘEBA PRO DOKONALOU JÍZDU

Projíždějte městem s vědomím, že motor DIG-S 1,2 l vozů Nissan Note dokáže vyvinout až 98 koňských sil a motor dCi 1,5 l snižuje emise CO2 až na 90 g/km při spotřebě 3,5 l na 100 km. Díky technologiím jako Start/Stop, která vypíná motor, když nemusí běžet, či režimu Eco šetří vůz Nissan Note nejen životní prostředí, ale také vaši peněženku.