BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NOTE: VŠICHNI O NĚM MLUVÍ

ZKUŠENOSTI
UŽIVATELŮ


Nespokojte se pouze s našimi slovy. Sbírka autentických názorů vám přiblíží, co si o tomto kompaktním automobilu určeném do města myslí samotní majitelé vozů Nissan, kteří o koupi nového Nissanu NOTE uvažují.

MAJITELÉ VOZŮ NISSAN Z CELÉ EVROPY SI UŽILI PREMIÉROVOU JÍZDU


STŘEDEM ZÁJMU JE BEZPEČNOSTNÍ TECHNOLOGIE

Majitelé vozů Nissan z celé Evropy si poprvé vyzkoušeli nový Nissan NOTE při jeho evropské premiéře.

Díky pocitu bezpečí, který jim poskytovala technologie Safety Shield, si řidiči na silnici užili „bezstarostnou jízdu“, kterou měli po celou dobu „pod kontrolou“.

Když testovali systém sledování mrtvého úhlu a upozornění na vybočení z jízdního pruhu nebo funkci monitorování pohybujících se objektů za vozidlem, cítili, že je nejvyšší čas dát sbohem stresu při jízdě po městě. Poslechněte si jejich komentáře!

PANORAMATICKÝ KAMEROVÝ SYSTÉM MONITORUJE OKOLÍ VOZU V ÚHLU 360° – TEST V AKCI

Už nemusíte natahovat krk, abyste viděli za sebe! To je jen jedna z mnoha výhod, kterou zmiňovali majitelé vozů Nissan při testování panoramatického kamerového systému ve výbavě nového Nissanu NOTE.

Díky této nové technologii, která má řidičům ulevit od náročného parkování a obtížných manévrů, se cítili připraveni na vše, co by je mohlo na silnicích potkat. Podívejte se na jejich první reakce!

PRVNÍ DOJMY Z NOVÉHO NISSANU NOTE


Názory na míru pohodlí.

Nový Nissan NOTE se zdá být zevnitř mnohem větší než zvenčí. Podívejte se, jak lidé reagují na překvapivě velký prostor a pohodlí uvnitř nejnovějšího městského vozu značky Nissan.