BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

ZÁRUKY A ASISTENCE K NISSANU NOTE


Projděte si všechny informace o službách, záruce a údržbě Nissanu NOTE.

Zobrazení jsou pouze ilustrativní. Kombinovaná spotreba: 4.9- 7.6 l/100 km,
Kombinované emise CO2: 129-175 g/km.

červenobílé logo You+Nissan

JEDINEČNÝ, EXKLUZIVNÍ, VÁŠ.

You + nissan představuje místo, kde jako vlastník vozu Nissan můžete nalézt vše, co potřebujete, abyste si mohl(a) svůj Nissan ještě více užít. Využijte speciální nabídky, jedinečné slevy a naše na míru šité služby. Jedná se o kontaktní bod se společností Nissan.

REGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a my vám pomůžeme získat od Nissanu ještě více.

Nissan You+
Služby pro Nissan Note

SLUŽBY

Pravidelnou údržbou zajistíš tvému vozidlu dlouhodobé spolehlivé fungování a nejlepší jízdní vlastnosti. Naši speciálně vyškolení technici a mechanici znají vozy Nissan nejlépe a vědí, že pouze originální. Díly Nissan zajistí optimální jízdní vlastnosti a spolehlivý provoz tvému vozu