BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDOVAT NA

SPECIÁLNÍ VERZE

MNOHEM VÍC NEŽ JEN NOTE

Limitovaná verze plná dechberoucích inovací, pro příjemnější jízdu i život.

 

Příjemně jednoduchý, přesto vybaven velmi užitečnými technologiemi. Objevte zcela nový vůz Nissan NOTE N-TEC a užívejte si dokonalé konektivity a chytrých prvků pro ještě větší bezpečnost. Zadní kamera usnadňuje couvání a systém sledování mrtvého úhlu zase dává pozor na vaše okolí během jízdy, takže jste vy i vaši spolucestující vždy v naprostém bezpečí. S novým navigačním systémem NissanConnect máte navíc k dispozici všechny informace o dopravě, nejbližších hotelech s recenzemi na serveru Trip Advisor nebo nejnovějších stavech na Facebooku. Co víc si při jízdě ještě přát?

SPORTOVNÍ STYL, VŠUDE KAM SE PODÍVÁŠ

Sportovní elegance s těmi správnými doplňky

Pokud hledáte sportovní eleganci, vůz Nissan NOTE N-TEC nabízí skutečně vše co k tomu patří. Od stříbrně saténových klik a krytů zrcátek po speciálně tažená 16" hliníková kola. Vše je stylově upraveno pro všechny životní příležitosti. Se zbrusu novou barvou a tónovanými skly bude váš vůz unikátním vrcholem sportovní elegance.

PŘEKVAPIVĚ PROSTORNÝ INTERIÉR

Jemný vkus i na cestách

Výjimečný prostor a všestrannost: vstupte do nového vozu Nissan NOTE N-TEC a vyzkoušejte prostor, který uspokojí veškeré vaše potřeby. Díky modrým pruhům a koženému volantu s typickým modrým prošíváním si zachováte styl, ať už jedete kamkoliv. Dále jsme přidali automatickou klimatizaci, automatické stěrače i automatická světla. Drobnosti, díky kterým se můžete soustředit již jen na řízení.

CHYTRÉ PALUBNÍ INOVACE

Vůz hodný znaku N-TEC

Pár očí navíc pro zvýšené bezpečí a dokonalá konektivita, abyste zůstali v kontaktu i na cestách. Díky zadní kameře vozů Nissan NOTE N-TEC parkujete opravdu plynule a bez zádrhelů. Poslední verze NissanConnect navíc přináší nejlepší palubní systém s dalšími aplikacemi, takže je o zábavu postaráno skutečně kdykoliv a kdekoliv.