BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NISSAN PULSAR
Technologie, bez které se neobejdete
Vždy, když ji potřebujete

I když nemůžete předvídat, jak bude vypadat vaše cesta, můžete být připraveni na všechny její nástrahy. S technologií Sledování mrtvého úhlu* a Systémem automatického nouzového brzdění* je Pulsar vždy na vaší straně.

Standardní cena od:

365 000 Kč Help: Lokalizované právní texty se vkládají v každé zemi v místním jazyce

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro VB a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.