BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

EXTERIÉR NOVÉHO NISSANU PULSAR

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy

SPORTOVNÍ DESIGN EXTERIÉRU VOZIDLA

DODEJTE SVÉMU DNI DYNAMICKÝ RÁZ

Nový Nissan Pulsar ztělesňuje energický postoj od předních světlometů až po výfuk. Linie jeho vypracovaného těla vytvářejí stylový design počínaje sportovní mřížkou chladiče, přes spodní nárazník se vzhledem uhlíkových vláken až po agresivní zadní spoiler. Užijte si přemíry důvěry a stylu na silnici a při jízdě si buďte jisti, že pohledy všech kolemjdoucích budou patřit vám.

MODERNÍ VYTŘÍBENOST V KAŽDÉM DETAILU

DODEJTE SVÉMU ŽIVOTU ELEGANTNÍ PODTÓN S VOZEM NISSAN PULSAR

Hledáte nějakou drobnost, která by vaší jízdě dodala vskutku charakteristický nádech? Už nehledejte: nový Nissan Pulsar má vše. Orámování mlhových světel s vysokým leskem, chromované obložení oken, elegantní barvy karoserie: užijte si elegantních prvků a detailů provedených z vysoce kvalitních materiálů. Navíc jsou tu charakteristická zadní světla ve tvaru bumerangu, LED přední světla a hliníková kola s diamantovým řezem, která vám připraví jízdu, kterou si zasloužíte.

VNĚJŠÍ ROZMĚRY NOVÉHO PULSAR


Rozměry v mm 2700 4387 Rozměry v mm 1520 2017 Rozměry v mm
VÝŠKA KAROSÉRIE (mm) 1520
DÉLKA KAROSÉRIE (mm) 4387
ŠÍŘKA KAROSÉRIE (mm) 2017
ROZVOR (mm) 2700