BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN PULSAR
INTERIÉR

ALL NEW NISSAN QASHQAI
INTERIOR

Discover all of new Nissan Qashqai's available trims

PROSTORNÝ INTERIÉR KABINY

NEJVĚTŠÍ PROSTOR V DANÉ TŘÍDĚ PRO CELKOVÝ KOMFORT VE VAŠEM VOZE NISSAN PULSAR

Nastupte do svého nového vozu Nissan Pulsar a objevte svět pohodlí. Jeho výjimečná prostornost nabízí spoustu místa pro relaxaci vaši i vašich spolucestujících. Díky největšímu prostoru pro kolena cestujících v dané třídě s hodnotou 692 mm se mohou cestující vzadu natáhnout a užívat si jízdu i na těch nejdelších cestách. Přidejte k tomu velice pohodlná sedadla, dobře osvětlený a vzdušný interiér a na míru nastavenou teplotu pomocí dvouzónového ovládání vnitřního prostředí a získáte útulnou atmosféru, která se hodí k vašemu životnímu stylu a ke každé cestě, na kterou se vydáte.

NEJNOVĚJŠÍ TECHNOLOGIE

NAPROSTÁ KONTROLA A ÚPLNÁ KONEKTIVITA NA DOSAH RUKY

Ať jde o bezpečnost nebo komunikaci, váš nový Nissan Pulsar je zaplněný inovacemi, které vás na silnici udrží ve spojení. Pohybujte se neznámým městem jako místní, snadno zaparkujte, poslouchejte svou oblíbenou hudbu a nenechte si ujít žádné novinky na sociálních sítích nebo ze světa sportu. K dispozici je celá řada aplikací, například Google, Facebook, TripAdvisor nebo Eurosport: s inovativní technologií NissanConnect je vaše jízda efektivnější i příjemnější. Získejte všechny informace a údaje o své jízdě na displeji Drive-Assist, abyste v mžiku věděli o všem. A díky systému inteligentního klíče už nikdy nebudete muset vytahovat klíčky: váš Nissan Pulsar je objeví automaticky. Dáváme vám všechny prostředky, abyste měli kontrolu na silnici. Vy se musíte soustředit už jen na potěšení z jízdy.

UNIVERZÁLNÍ ZADNÍ PROSTOR

ROZDĚLTE, SKLOPTE A NALOŽTE VŠECHNO, CO POTŘEBUJETE

Prostor a pohodlí pro cestující nemusí znamenat kompromis z hlediska zavazadel. S vaším novým vozem Nissan Pulsar získáte 385 litrů zavazadlového objemu i s nesklopenými sedadly a spoustu dalších kombinací přizpůsobení zavazadlového prostoru v případě jejich slopení. Potřebujete převést dlouhý předmět? Díky rozdělení v poměru 60/40 můžete sklopit jen jedno sedadlo a zvětšit přepravní objem. A pokud je náklad opravdu velký, sklopíte všechna zadní sedadla a získat přepravní objem s hodnotou 1 395 litrů, což je nejvíce v dané třídě. Navíc je tu spoustu míst pro drobné předměty, díky kterým si uchováte prostor dobře uspořádaný.

VNITŘNÍ ROZMĚRY NISSANU PULSAR

Fuel tank capacity
file
file
Rozměry v mm
POČET SEDADEL 5
MAX. NOSNOST STŘECHY (Kg)
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 46
ČELNÍ PLOCHA (m²)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR - MAX. DÉLKA (MM) (pevné sedadlo)
(sklopné sedadlo)
(sklopená sedadla)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR - MAX. ŠÍŘKA (MM)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR - MAX. VÝŠKA PO STROP (MM)
OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU (VDA) (L)
OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SKLOPENÝMI SEDADLY (VDA) (L) (po pás)
(po strop)