BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

Technologie Safety Shield

Dokonalá bezpečnost

Díky technologii Safety Shield vám nový Nissan Pulsar umožní vidět a předvídat i ty nejmenší překážky na cestách. Díky systému upozornění na vybočení z jízdního pruhu, sledování mrtvého úhlu nebo detekce pohybujících se objektů za vozidlem  vás světelná a zvuková znamení upozorní v případě nebezpečí. V případě přímého ohrožení předstihne automatické nouzové brzdění i vaše reflexy. Auto jedoucí příliš rychle? Neopatrný chodec? Díky nejmodernějším systémům se o vás technologie Nissan opravdu postarají.

DYNAMICKÝ DESIGN EXTERIÉRU

Moderní atletické křivky

Dokonalý postoj na cestách

Chcete vůz, který zapadne do vašeho životního rytmu? Právě jste ho našli. Zcela nový Nissan Pulsar s oslnivě dynamickým designem je pro vás jako stvořený. Elegantní linie a uhlazené křivky mu propůjčují atletický vzhled, který vás připraví na den plný sebevědomí a asertivity.

Vzrušující designové prvky

Dokonale vyladěný vzhled

U zcela nového Nissanu Pulsar je příjemně elegantní každý detail. Integrální součástí designu jsou například nápadné mlhovky s chromovanými rámečky. Jedinečný zadní spoiler s rastrováním do V doplněný o typická LED světla vytváří agresivně sportovní vzhled. Stačí přidat ta správná hliníková kola a otočí se za vámi opravdu každý.

ELEGANTNÍ A PROSTORNÝ INTERIÉR

Výjimečný prostor

Nevzdávejte se svého pohodlí

Zcela nový Nissan Pulsar nebyl navržen pouze pro vás, ale také pro vaše spolucestující! Jako jeden z nejprostornějších vozů ve své kategorii uspokojí opravdu všechny. Díky největšímu rozvoru celé třídy mají cestující na zadních sedadlech dost místa pro nohy, aniž by se jakkoli zmenšil úložný prostor. Otevřený a vzdušný interiér nabízí také dokonalou viditelnost. Nadechněte se, protáhněte se a odpočívejte – místa máte dost.

Dokonale rozvržený vnitřní prostor

Dopřejte svému vozu perfektní výbavu

Nissan Pulsar není jen prostorný. Nabízí také vybavení, které jej činí ještě elegantnějším. Užívejte si vysoce pohodlných sedadel s opěradly pro ruce, která jsou nejširší ve své třídě. Příjemné, odolné a vysoce kvalitní materiály s chromováním dodávají kabině elegantní pohodlí a moderní styl. Zasloužíte si přece obojí.

INTELIGENTNÍ VÝKON

Dynamický a účinný turbo motor

Výkon pro silný zážitek z jízdy

Díky turbo motorům s přímým vstřikováním poskytuje nový Nissan Pulsar vysoce kvalitní výkon: se silou až 190 k a benzínovým motorem 1.6DIG-T se můžete těšit na opravdu dynamickou jízdu, značné zrychlení a skvělé reakce. Pro vyšší točivý moment můžete zvolit dieselový turbo motor, případně vyměnit šestirychlostní manuální převodovku za X-Tronic s benzínovým motorem o obsahu 1,2 l. Ať už preferujete cokoli, můžeme vám při každé jízdě zaručit silný a spolehlivý výkon.

Inteligentní technologie Start/Stop

Vynikající využití paliva pro úspornou jízdu.

Už žádná zbytečná spotřeba. Nový Nissan Pulsar je vybaven  systémem Start/Stop, který motor automaticky vypíná a znovu startuje pokaždé, když se zastavíte a vyřadíte. Díky tomu se vám výrazně sníží jak emise, tak spotřeba paliva. To je dobré nejen pro životní prostředí, ale především pro vaší peněženku. Některé inovace zkrátka znamenají výhodu opravdu pro každého.

POKROČILÉ TECHNOLOGIE

Nový systém NissanConnect

Zůstaňte v kontaktu i na cestách.

Díky intuitivní 5,8" dotykové obrazovce vám systém NissanConnect umožňuje rychlý přístup ke všem potřebným informacím. Synchronizace s nejrůznějšími aplikacemi přináší možnost zůstat na sociálních sítích, sledovat zprávy nebo zjistit předpověď počasí. Ať už chcete poslouchat svou oblíbenou muziku (v rádiu, přes Bluetooth nebo USB), potřebujete instrukce, jak někam dojet, nebo chcete kontaktovat kamarády, všechno máte doslova na dosah ruky.

Parkovací asistent Nissan

Inteligentní inovace zvyšují praktičnost

Parkování nikdy nebylo jednodušší než s novým Nissanem Pulsar! S naším Panoramatickým kamerovým parkovacím systémem AVM získáte dokonalý přehled potřebný pro přesné zaparkování. Čtyři širokoúhlé kamery na každé straně vozu umožňují přepnout z výšky na přední či zadní, což se hodí zejména při couvání. Neztrácejte čas hledáním vhodného místa – od teď jsou vhodná všechna!