BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

MÁ VŠECHNO A JEŠTĚ NĚCO NAVÍC

 

DESIGN STUDIO NISSAN

Osobní úpravy, to není jen pár drobností, jde o to, aby vaše jízda dostala postavení, jaké si zaslouží. Díky Design Studiu Nissan vtisknete svému vozu Nissan Pulsar vlastní výraz pomocí vkusných sad pro přizpůsobení ve třech charakteristických barvách Nissan. Vysoce kvalitní materiály a rafinované detaily, to je vše, co potřebujete, abyste dodali své jízdě jemnou eleganci a vytříbenost.

KREATIVNÍ A EXKLUZIVNÍ LINIE

Při navrhování vašeho vozu chceme najít způsob, který by vám vyhovoval nejvíce. Proto Design Studio Nissan nabízí dvě možnosti osobních úprav, které umožňují přidávat elegantní příslušenství do vašeho právě zakoupeného vozu Nissan Pulsar. Kreativní linie pracuje se sadami Style a Premium ve dvou charakteristických barvách Design Studia Nissan, kterými jsou bílá London a černá Tokyo. Exkluzivní linie dodává prémiový nádech pomocí charakteristického chromovaného vzhledu Beijing Chrome, rovněž ve dvou sadách. Bez ohledu na to, jakou linii si vyberete, užijete si vytříbenost do nejmenších detailů s vysoce kvalitními prvky úpravy pro vkusné a jemné finální tahy.

OSOBNÍ ÚPRAVY VOZU PULSAR

NAJDĚTE SI VLASTNÍ ELEGANCI

Vstupte do našeho virtuálního 3D modulu úprav a dodejte svému vozu Nissan Pulsar nádech jemné elegance. Volbou sady Style upravíte zrcátka a boční prahy v bílé barvě London, černé Tokyo nebo Beijing Chrome. Volbou sady Premium si můžete ve třech barvách upravit hranu předního nárazníku, spodní okraj zavazadelníku a vložku v zadním nárazníku. Svůj Nissan Pulsar si můžete kdykoliv uložit; s vlastním kódem se můžete kdykoliv vrátit, pokud změníte názor. A když už jste spokojeni, předejte svůj kód nejbližšímu prodejci Nissan za účelem úprav vašeho auta pomocí zvolených možností a máte hotovo.

POSTUPUJTE PODLE POKYNŮ

1- PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ PULSAR
 

Ukažte svůj styl a pomocí nástrojů pro přizpůsobení v našem 3D modulu si vytvořte dokonalý Nissan PULSAR.

 

2- ULOŽTE SVŮJ NÁVRH

Svoji konfiguraci uložte a umožněte její sdílení. Tím získáte jedinečný kód pro její identifikaci.


 

3- NAČTĚTE KONFIGURACI

 

Prostřednictvím kódu můžete svůj Nissan PULSAR upravovat na našich webových stránkách i u kteréhokoli dealera. Vysněný Nissan PULSAR je nyní váš. Vezměte si ho..