BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

KOMENTÁŘE UŽIVATELŮ


Vybraná skupina majitelů vozů Nissan byla pozvána do Barcelony, aby mohli jako první v Evropě vyzkoušet jízdu v novém vozu Nissan Pulsar. Podívejte se na jejich reakce zde!

NOVÝ NISSAN PULSAR PŘINÁŠÍ NOVOU ZKUŠENOST SVÝM MAJITELŮM

CHCETE ZAŽÍT OPRAVDU POHODOVOU JÍZDU? MAJITELÉ NOVÉHO NISSANU PULSAR SE S NÁMI DĚLÍ O SVÉ ZKUŠENOSTI.

Po několika měsíční zkušenosti s novým Nissanem Pulsar nám jeho majitelé sdělili své názory na to, jak design, techologie a prostornost tohoto 5 dveřového hatchbacku vyhovuje jejich životním potřebám - od nízké spotřeby po jednotlivé funkce bezpečnostního systému Safety Shield. Zmiňují praktičnost jeho překvapivě prostorného interiéru a uvádí konkrétní příklady, jak jim výhody tohoto vozu pomáhají v práci i v soukromí. O zkušenosti se dělí majitelé v celé Evropě. Pro volbu titulků klikněte na čtvrtou ikonu na pravé straně videa.

PODÍVEJTE SE, CO O NOVÉM VOZU NISSAN PULSAR ŘÍKAJÍ JEHO MAJITELÉ

Majitelé se dělí o své první dojmy z vnitřního prostoru nového vozu Nissan Pulsar, z jeho sportovního designu a z účinnosti motoru tohoto nového vozu C segmentu. Řeknou vám, co si myslí o jeho pokročilé technologii i jak jim tato technologie usnadňuje jejich každodenní ježdění.