BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN PULSARZÁRUKA A ASISTENČNÍ SLUŽBY


Zjistěte více o záruce, údržbě a servisu pro nový NISSAN PULSAR.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

červenobílé logo You+Nissan

JEDINEČNÝ, EXKLUZIVNÍ, VÁŠ.

You + nissan představuje místo, kde jako vlastník vozu Nissan můžete nalézt vše, co potřebujete, abyste si mohl(a) svůj Nissan ještě více užít. Využijte speciální nabídky, jedinečné slevy a naše na míru šité služby. Jedná se o kontaktní bod se společností Nissan.

REGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a my vám pomůžeme získat od Nissanu ještě více.

Nissan You+
Sluby pro nový Nissan Pulsar

PRAVIDELNÁ ÚDRŽBA

Pravidelnou údržbou zajistíte svému vozidlu dlouhodobé spolehlivé fungování a nejlepší jízdní vlastnosti. Naši speciálně vyškolení technici a mechanici znají vozy Nissan nejlépe a vědí, že pouze originální díly Nissan zajistí optimální jízdní vlastnosti a spolehlivý provoz vašeho vozu