BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

vozový park Nissan Juke

NOVÝ JUKE -
NEJLEPŠÍ DOPLNĚNÍ VOZOVÉHO PARKU

Jakmile dojde na obchodní zájmy,
chcete vždy to nejlepší a
nejdokonalejší. A přesně to vám přináší
nový vůz Nissan Juke s odvážně kompaktním
designem crossoveru, atletickým
výkonem a novými funkcemi.

Již od

349 900 Kč Help: Pro podrobnější informace kontaktujte nejbližšího dealera Nissan.

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro
ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny
na vybrané třídy.

SPORTOVNÍ DESIGN CROSSOVERU

Energický design a sportovní styl uvnitř i venku

Dodejte svému podnikání výkon i energii pomocí městského sportovního crossoveru Nissan Juke. Zakřivené přední sklo se skrytými klikami zadních dveří ještě vylepšují kompaktní design tohoto efektivního stroje.

A když už je řeč o efektivitě, xenonové a LED světlomety nabízí řidičům ideální osvětlení silnice, zatímco výška zajistí větší přehled. A protože místa není nikdy dost, zvětšili jsme zavazadlový prostor o 40 % a přidali nastavitelná oddělení, takže je prostor dokonale všestranný. Ať už se zaměříte na využitelnost, odvážný design nebo doplňky navíc, vůz Nissan Juke prakticky nezná hranice.

NEJMODERNĚJŠÍ TECHNOLOGIE A KONEKTIVITA

Udržte si cestu dokonale pod kontrolou

Díky našim palubním inovacím máte k dispozici dokonalou konektivitu, ať už vyrazíte kamkoli. Potřebujete zůstat v kontaktu a neztratit přehled o dění silnici? Naše technologie vám to umožní.

Systém NissanConnect nabízí tu nejlepší navigaci, audio systém i připojení s nejmodernějším GPS a propojitelností s chytrými telefony. Díky Dynamickému systému řízení Nissan máte na intuitivním displeji dokonale pod kontrolou hodnoty své jízdy, teplotu i jízdní režimy. A co víc, technologie Safety Shield kombinuje zvuková i vizuální varování na palubní desce pro dokonalý přehled o vašem okolí. Co víc byste mohli pro svůj vozový park potřebovat?

VZRUŠUJÍCÍ VÝKON A DOKONALÉ ŘÍZENÍ

Inovace a síla pro váš další postup

Nový vůz Nissan Juke je plný síly i technologie připravené posunout vaše podnikání na novou úroveň. Na výběr máte z různých turbo motorů, například nový DIG-T 1,2 l, 1,6 l DIG-T 190k nebo dieselový 6. generace 1,5 dCi 110k, takže vysoký výkon je zaručen. Zvlášť když každý z nich disponuje systémem distribuce točivého momentu, který jej rozděluje mezi přední a zadní nápravu, což přináší maximální obratnost a lepší ovládání při zatáčení. Díky režimům 4WD a 4x4 navíc můžete přizpůsobit přilnavost či dobržďování každého kola svého crossoveru jízdním podmínkám, ať už si zvolíte jakékoli nastavení.

DESIGN STUDIO NISSAN

Osobní úpravy nejsou jen pár drobností, jde o to, aby byl vůz Nissan Juke opravdu váš. V Design Studiu Nissan si můžete postavit crossover podle sebe. K dispozici máte řadu balíčků, které obsahují hlavní i vedlejší barvy pojmenované podle umístění různých  Design Studií Nissan na světě. Dále je zde spousta příslušenství a prvků, které uspokojí všechna vaše přání. Díky téměř nekonečnému počtu kombinací bude váš vůz opravdu jedinečný.