BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ NISSAN JUKE
EXTERIÉR

Objevte všechny dostupné odstíny

*Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.

VZRUŠUJÍCÍ DESIGN EXTERIÉRU NOVÉHO CROSSOVERU

Typický sportovní design pro městský styl crossoveru.

Dodejte svým cestám energii s typickým designem crossoveru Nissan Juke. Aerodynamický styl s ukrytými klikami zadních dveří a výrazně zakřivené přední sklo zajistí lepší sílu a efektivitu, vzhled navíc ještě dále zlepšují robustní atletické oblouky kol. Užívejte si dynamické linie a vzrušení z jízdy, při které se za vámi budou lidé otáčet.

JÍZDNÍ TECHNOLOGIE NISSAN

Inovace pro soustředění na silnici

Nový vůz Nissan Juke je plný inteligentních funkcí, které vás na silnici udrží v bezpečí. LED světlomety a zadní xenonová světla okamžitě dodají jízdě styl a zajistí, že si vás nepůjde nevšimnout. Panoramatický kamerový parkovací systém, využívající širokoúhlé přední, boční i zadní kamery, přináší dokonalý 360° rozhled po okolí při parkování či pomalejších pohybech vozu. Jako další vylepšení je tu technologie SafetyShield, která vás upozorní, pokud začnete vybočovat z jízdního pruhu nebo se nějaký vůz dostane do vašeho slepého úhlu. Opravdu se tedy nemusíte ničeho bát, váš Nissan Juke bude fungovat jako další pár očí.

OSOBNÍ ÚPRAVY V DESIGN STUDIU NISSAN

Ať je váš Juke opravdu váš

Nastavte a upravte si svůj vůz Nissan Juke podle sebe v několika jednoduchých krocích! V Nissan Car Builderu a Design Studiu Nissan si můžete nastavit vlastní specifikace motoru, podmínky záruky a vybrat si ze tří stylových balíčků a čtyř barev. Doladit můžete i zdánlivé detaily, například barvu krytů zrcátek nebo čalounění. Takže ať už dáváte přednost lehké eleganci nebo závodnímu vzhledu, máte zaručeno, že váš Nissan Juke zapadne do vašeho životního stylu a přístupu k životu.

ROZJEĎTE TO VE SPORTOVNÍ PODOBĚ

VNĚJŠÍ ROZMĚRY NISSANU JUKE


design crossoveru nového vozu Nissan Juke 2530 4165 design crossoveru nového vozu Nissan Juke 1565 1765 Rozměry v mm
VÝŠKA KAROSÉRIE (mm) 1565
DÉLKA KAROSÉRIE (mm) 4165
ŠÍŘKA KAROSÉRIE (mm) 1765
ROZVOR (mm) 2530