BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NISSAN JUKE
INTERIÉR

Objevte všechny možnosti úprav vozu Nissan JUKE

ALL NEW NISSAN QASHQAI
INTERIOR

Discover all of new Nissan Qashqai's available trims

VŠESTRANNÝ SPORTOVNÍ INTERIÉR VOZŮ NISSAN JUKE

Jako vždy dokonale stylový i praktický interiér crossoveru.

Vyzkoušejte si odvážnější a luxusnější jízdu v novém voze Nissan Juke. Sportovní design interiéru je prostorný a praktický, takže nikdy nemusíte omezovat pohodlí cestujících. Nový design zavazadlového prostoru navíc nabízí o 40 % více místa a lze jej upravit pro jakýkoliv náklad, stejně jako sedadla pro cestující. Vepředu si můžete užívat sportovní, závodním stylem inspirovanou kabinu s koženými sedadly zdobenými prošíváním a dalšími detaily, které si můžete sami vybrat. Nesmíme zapomenout ani na další drobnosti, například lesklý centrální panel, které dále posilují vzrušující zážitek z jízdy. 

OVLÁDÁNÍ A KONEKTIVITA NA DOSAH RUKY S TECHNOLOGIÍ NISSANCONNECT

Nejmodernější palubní systém pro dokonalou podporu řízení

Moderní palubní systém NissanConnect dodá vaší jízdě potřebné připojení. Kombinuje navigaci, komunikační systém i audio zařízení a díky antireflexní 7'' dotykové obrazovce je dokonalým společníkem na cesty. Nechte se dovést přesně na místo, najděte na mapě zajímavosti v Google POI (bodech zájmu) nebo pošlete svůj plán ze svého počítače pomocí Google Send-to-car přímo do svého vozu Nissan Juke. Pomocí připravených aplikací můžete sledovat informace o dopravě i další zprávy, pomocí Facebooku nebo hands-free telefonu pak můžete zůstat v kontaktu po celý den. Díky Dynamickému systému řízení Nissan máte přístup k informacím, můžete volit různé režimy jízdy nebo nastavit teplotu v kabině. To vše z centrálního panelu svého crossoveru.

PROSKLENÁ A OTEVÍRATELNÁ STŘECHA

Větší prostor, lepší výhled, více vzrušení

V novém voze Nissan Juke se vyplatí zvednout hlavu. Prosklená a otevíratelná střecha  této nejnovější crossoverové verze nabízí mnohem víc než běžná otvíratelná střecha – přináší více světla i ochrany a pocit, jako byste byli někde venku. Dívejte se na hvězdy, vrcholky mrakodrapů nebo třeba stékající dešťové kapky, rozdíl poznáte okamžitě. Nissan Juke dále přináší pocit většího prostoru, takže se budete cítit tak pohodlně, jako nikdy předtím.

INTERIÉR, KTERÝ VÁM SEDNE

Nastavte si vnitřek svého vozu Nissan Juke podle sebe

Využijte možnosti vlastních úprav a dodejte svému Nissanu Juke svůj osobní styl.

Vybírejte si mezi různými povrchy, barvami či materiály pro nejrůznější lemování či další prvky, například centrálního panelu nebo řadicí páky. Ať už se vám více líbí bílá, červená, žlutá nebo černá, s naším crossoverem máte řadu možností, jak se i na cestách cítit jako doma.

VNITŘNÍ ROZMĚRY NISSANU JUKE

interiér nového Nissanu Juke
newjuke_interior_dimensions_a
RHD01b
Rozměry v mm
POČET SEDADEL 5
MAX. NOSNOST STŘECHY (kg)
OBJEM PALIVOVÉ NÁDRŽE 46
ČELNÍ PLOCHA (m2)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. DÉLKA (mm) (Pevné sedadlo)
(Sklopné sedadlo)
(Sklopená sedadla)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. ŠÍŘKA (mm)
ZAVAZADLOVÝ PROSTOR – MAX. VÝŠKA PO STROP (mm)
OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU (VDA) (l)
MAX. OBJEM ZAVAZADLOVÉHO PROSTORU SE SKLOPENÝMI SEDADLY (VDA) (l)