BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

 

DESIGN STUDIO NISSAN

Osobní úpravy nejsou jen pár drobností. Jde o to, aby byl váš Nissan Juke opravdu váš. V Design Studiu Nissan si můžete postavit crossover podle sebe. K dispozici máte řadu balíčků, které obsahují hlavní i vedlejší barvy pojmenované podle umístění různých  Design Studií Nissan na světě. Dále je zde spousta příslušenství a prvků, které uspokojí všechna vaše přání. Díky téměř nekonečnému počtu kombinací bude váš vůz opravdu jedinečný.

FLEXIBILNÍ MOŽNOSTI DESIGNU

Při navrhování vašeho vysněného vozu chceme najít způsob, který by vám vyhovoval nejlépe. Proto Design Studio Nissan nabízí dvě možnosti osobních úprav: Kreativní a Exkluzivní řadu. Kreativní řada umožňuje navrhnout váš Nissan crossover dřív, než bude vyroben, ať už online nebo u prodejce, takže jakmile jej máte doma, je připraven. Exkluzivní řada umožňuje měnit a přidávat jednotlivé prvky a příslušenství poté, co jste si již Nissan Juke zakoupili. Společnost Nissan se vždy snaží co nejlépe splnit všechna vaše přání.

PŘIZPŮSOBENÍ NISSANU JUKE

file

UKAŽTE BARVU

 

Vyberte si ráfky hliníková kola, kryty zrcátek, boční prahy a další položky ve svých oblíbených odstínech*.
Díky nabídce přizpůsobení Nissanu JUKE se nyní můžete odlišit.
Vyzkoušejte nový 3D modul pro přizpůsobení, pohrajte si s jednotlivými možnostmi a stvořte vlastní osobitý Nissan JUKE.

* Všechny díly a barvy dostupné u konkrétních dealerů.POSTUPUJTE PODLE POKYNŮ

1- PŘIZPŮSOBTE SI SVŮJ JUKE

Ukažte svůj styl a pomocí nástrojů pro přizpůsobení v modulu 3D si vytvořte dokonalý Nissan JUKE.

 

2- ULOŽTE SVŮJ
NÁVRH

Svoji konfiguraci uložte a umožněte její sdílení. Tím získáte jedinečný kód pro její identifikaci.


 

3- NAČTĚTE
KONFIGURACI

Prostřednictvím kódu můžete svůj Nissan JUKE upravovat na našich webových stránkách i u kteréhokoli dealera. Vysněný Nissan JUKE je nyní váš. Vezměte si ho.