BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

motor nového vozu Nissan Juke

MOTORY A VÝKONNissanu JUKE


Porovnejte motory Nissanu JUKE

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.

Který motor je pro vás nejlepší?

Porovnání motorů a vyhledání nejvhodnějšího

  • 1.6L DIG-T M-CVT 4WD

      

  • 1.6L DIG-T Manual 2WD

      

DOSTUPNÉ VE VERZI
  • Nismo RS
  • Nismo RS
TYP PALIVA
Benzín Benzín
PŘEVODOVKA
M-CVT Manuální
RYCHLOSTNÍ STUPNĚ
8 6
OBJEM (cm3) Seřazení ukazuje objem (cm3) motorů vozu Nissan JUKE. Motory budou seřazeny od nejnižšího po nejvyšší obsah.
1618 1618
ZRYCHLENÍ
8.0 7.0
VÝKON - kW (k) Řazení uvádí objem motorů (cm3) Nissanu JUKE. Motory budou seřazeny od nejmenšího objemu po největší.
157 (214) 160 (218)
MAXIMÁLNÍ RYCHLOST
200 220
TOČIVÝ MOMENT (Nm)
- -
EMISE CO2 (g/km) Řazení uvádí objem motorů (cm3) Nissanu JUKE. Motory budou seřazeny od nejmenšího objemu po největší.
169 165
SPOTŘEBA PALIVA (KOMBINOVANÁ) Řazení uvádí objem motorů (cm3) Nissanu JUKE. Motory budou seřazeny od nejmenšího objemu po největší.
7.4 7.2
SPOTŘEBA PALIVA (MĚSTO)
9.8 9.6
SPOTŘEBA PALIVA (MIMO MĚSTO)
6.0 5.7
POHON KOL
4WD 2WD

VZRUŠUJÍCÍ VÝKON CROSSOVERU

Síla i efektivita jízdy

Už žádné kompromisy. Motor nového vozu Nissan Juke je efektivní i silný a díky jeho technologii máte v ulicích města vždy navrch. Dynamický systém řízení Nissan vám například poskytuje naprosto snadné ovládání pomocí intuitivního dvouvrstvého rozhraní a můžete si v něm vybrat jízdní režim Normal, Sport nebo Eco podle toho, co vám nejlépe vyhovuje. Zároveň si můžete pro svůj vůz Nissan Juke vybrat ten pravý motor: nový 1,2 l Turbo nebo 1,6 l DIG-T 190k nové generace. Oba disponují inteligentní technologií Start/Stop a pořádným točivým momentem. Ať už si vyberete jakkoli, působivý výkon crossoveru máte zaručen.

DOKONALE ZVLÁDNUTÉ ŘÍZENÍ

Ideální reakce a ovládání připravené na vaši jízdu

Ovládněte silnici s novým vozem Nissan Juke. Systém distribuce rozděluje točivý moment mezi přední a zadní nápravu, což přináší maximální obratnost a lepší ovládání při zatáčení. Díky režimu 4x4 navíc můžete přizpůsobit přilnavost či dobržďování každého kola svého crossoveru jízdním podmínkám. Ať už si vyberete režim 2WD, AUTO nebo LOCK, váš vůz Nissan Juke rozdělí výkon podle jízdy tak, aby byla dokonale plynulá a bezpečná.

JUKE NISMO RS

ÚKOL: OSLNIT ZVÝŠENÝM VÝKONEM

Pokud říkáme, že jde o crossover společnosti Nissan s dokonalým výkonem, myslíme to vážně. Nejvýkonnější verze vozů Nissan Juke, tedy Juke nismo RS, nabízí vzrušující sílu i působivou kontrolu. Jeho benzínový turbo motor o obsahu 1,6 litru (DIG-T 218 PS*) se spojuje s nejmodernější technologií Nissan a přináší dokonale plynulou jízdu se skvělými brzdami, takže svůj vůz ovládáte jako žádný jiný. S vozy Juke nismo RS máte výkon opravdu ve svých rukou.
*Footage: 218 PS for 2WD Manual transmission version, 214 PS for 4WD MCVT transmission version