BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

NOVÝ DYNAMICKÝ DESIGN

Sportovní a atletický vzhled

Dynamické linie, barvy plné energie

Nenechte se ničím brzdit. Nový NISSAN Juke s vyšším výkonem a odvážnějším vzhledem crossoveru nabízí vysokou světlou výšku, vysokou linii pasu a velké podběhy kol. Jeho mimořádně zaoblené čelní sklo a skryté kliky zadních dveří nejen povznášejí design na vyšší úroveň, ale zlepšují rovněž aerodynamiku vozu. Užijte si jeho robustní a neohrožený vzhled a vyberte si některou ze dvou nových intenzivních barev (sluneční žlutá a inkoustově modrá). Rozhodně nezůstanete bez povšimnutí.

EXKLUZIVNÍ RYSY DESIGNU

Charakteristické detaily zajišťují skutečně unikátní design

Aby byl váš nový NISSAN Juke ještě originálnější, doplnila společnost NISSAN v rámci faceliftu některé nové prvky: nově navrženou přední mřížku a nový přední a zadní nárazník. Doplnili jsme rovněž směrová světla na vnějších zrcátkách a 18palcová kola z lehkých slitin.

PROSTORNÝ OD ZADNÍ ČÁSTI AŽ PO STŘECHU

Prosklená otevíratelná střecha a větší zavazadlový prostor

Nový Nissan Juke nezná hranice. Otvíratelná prosklená střecha zalije vnitřek světlem i čerstvým vzduchem a vytváří příjemně prostornou atmosféru. A protože člověk potřebuje vždy nějaké místo navíc, zvětšili jsme rozměr zavazadlového prostoru o neuvěřitelných 40 % (354 l).

Posviťte si na silnici

Dokonalý styl a viditelnost s novými technologiemi osvětlení

Jaká jiná kombinace technologií než Xenon a LED vám nabídne na silnici optimální osvětlení? Na nová přední horní a zadní světla byly nainstalovány atraktivní led lampy pro lepší viditelnost ve dne. Přední světlomety však používají xenon pro maximální účinnost a okamžitou světelnou intenzitu. Nový NISSAN Juke nabízí futuristický vzhled crossoveru a inovativní technologie, abyste viděli a byli vidět.

NOVÝ JUKE NISMO RS

DESIGN INSPIROVANÝ ZÁVODNÍMI VOZY

VYTVOŘEN PRO VZRUŠENÍ ZE ZÁVODU I V BĚŽNÉM PROVOZU

Chcete si vychutnat každý okamžik běžné denní jízdy? Juke NISMO RS se sportovně aerodynamickými liniemi nabízí nejlepší možnou kombinaci crossoverové mohutnosti a závodního designu. Povšimněte si zejména tvarovaných boků, předního spoileru a typických červených pruhů. Uvnitř pak objevíte interiér skutečného závodního vozu. Sportovní červené sedačky NISMO, Alcantarou a kůží potažený volant: Juke NISMO RS nejen dobře vypadá, ale přináší i pocit opravdového závodníka, který ve vás možná někde dřímá.

DOKONALÝ VÝKON MOTORU

AŤ UŽ VYPADÁ SILNICE JAKKOLIV, VÁS TO Z ROVNOVÁHY NEVYVEDE

Od svištících pneumatik po řev závodního motorů – na palubě nového vozu Juke NISMO RS se připravte na skvělou přilnavost i výkon. Vůz je plný nejmodernějších technologií a využívá nejnovější poznatky přímo ze závodních okruhů. S turbo motorem o obsahu 1,6 l s přímým vstřikováním a působivým navýšením aerodynamického přítlaku o 37 % se můžete těšit na fantastický výkon, ať už silnice vypadá jakkoliv. Díky vylepšenému ovládání získáváte dokonalý pocit v každé zatáčce a vaše jízda může být ostřejší a mnohem zajímavější.

PŘIZPŮSOBTE HO SVÝM POTŘEBÁM

PŘIDEJTE PÁR SPECIÁLNÍCH FUNKCÍ

Přizpůsobení vašim potřebám pro ještě lepší jízdu

Vytvořte si NISSAN Juke zcela podle vašich představ! Nabízíme vám možnost personalizace, díky níž si můžete zvolit barvu různých prvků svého crossoveru, jako jsou například kryty vnějších zrcátek nebo povrchová úprava nárazníků. Přidat si můžete rovněž oblíbená hliníková kola. Totéž platí pro vnitřní prostor: interiér si můžete přizpůsobit díky čtyřem různým barvám na výběr (bílá, červená, žlutá nebo černá). Ať jsou vaše preference jakékoli, společnost NISSAN má vše, aby pro vás připravila váš vlastní vysněný NISSAN Juke.

MOTOR A VÝKON

MAXIMÁLNÍ SÍLA MOTORU

Vysoký výkon a efektivita? Již nemusíte dál hledat.

Společnost Nissan má pro vás vždy ten správný motor.
Vybírat si můžete mezi benzínovým motorem s objemem 1,6 l a výkonem 94 koní či s objemem 1,6 l Xtronic s výkonem 117 koní.
Dále je tu dieselový motor 1,5 dCi s výkonem 110 koní nebo nový benzínový DIG-T 115 s výkonem 115 koní a točivým momentem 190 Nm.
A nakonec je tu také DIG-T 190, s nižším točivým momentem při 2 000 ot/min a výkonem 190 koní.
Pro motory 1,5 dCi, DIG-T 115 a DIG-T 190 s manuálním řazením je nyní technologie Stop/Start standardním vybavením.
Naši nejlepší inženýři vyvinuli nový motor Turbo DIG-T tak, aby váš zážitek z řízení byl ještě příjemnější a ekonomičtější.

Rychlejší reakce na silnici

Důvěra a bezpečnost pro maximální zážitek z jízdy

Nový NISSAN Juke vám nabízí dokonalé ovládání díky systémům distribuce točivého momentu (Torque Vectoring Systems): přizpůsobuje rozdělení točivého momentu mezi přední a zadní nápravu pro maximální bezpečnost a lepší ovládání při zatáčení. A díky kombinaci se systémem pohonu všech čtyř kol 4x4 můžete obavy z překážek na cestě pustit z hlavy a užívat si řízení svého nového crossoveru v maximálním pohodlí.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE VOZIDEL

INTUITIVNÍ DISPLEJ

Díky technologii NissanConnect zůstanete
i na cestách v neustálém kontaktu

Intuitivnější, s lepším připojením – nový NISSAN Juke přichází s dosud největším displejem NissanConnect. Díky jeho 5,8palcové dotykové obrazovce můžete snadno procházet jednotlivé nabídky a při připojení svého mobilního telefonu přes Bluetooth nebo USB můžete téměř okamžitě přepínat mezi telefonem, hudbou a informacemi o jízdě. Pomocí funkce GOOGLE™ SEND TO CAR si můžete vyhledávat své cíle a zaslat si je z domova přímo do palubního počítače; máte přístup k předpovědi počasí, cenám pohonných hmot, informacím o odletech nebo bodech zájmu (POI) v mapách Google™. To vše vám zajistí bezproblémovou navigaci.

SNADNÉ OVLÁDÁNÍ

Asistence připravená řidiči na míru

Pomocí dynamického systému řízení budete mít svou jízdu vždy pod kontrolou – díky jednomu dvouvrstvému rozhraní s jednoduchým používáním. Na obrazovce si můžete vybrat jeden z jízdních režimů – Normal, Sport nebo Eco, zobrazit v reálném čase informace o jízdě, jako je například úroveň točivého momentu nebo ve svém vysoce výkonném crossoveru nastavit teplotu.

TECHNOLOGIE, KTERÁ ZAJISTÍ VAŠE BEZPEČÍ

Ochrana a klid na duši

Technologie SafetyShield vám umožňuje vidět a předvídat překážky všude kolem sebe. Díky systémům varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu (Line Departure Warning), hlídání „mrtvého úhlu“ (Blind Spot Warning) a detekce pohybujících se objektů (Moving Object Detection) vás blikající světlo a zvuk upozorní v případě, že se vám cokoli dostane do cesty. Auto, které nevidíte? Zvíře přebíhající přes silnici? Díky vylepšením, s nimiž nový NISSAN Juke přichází, vám technologie doslova kryje záda.