BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

Zcela nové vozy Juke Nismo RS jsou vyrobeny s láskou k autům. Tato zdaleka nejvýkonnější verze vozů Nissan Juke spojuje působivý výkon a ovládání s designem inspirovaným léty na závodním okruhu. Nejde ale jen o výkon – společnost Nissan se svými vozy Nismo přináší vzrušující pocit ze závodů, který jste dříve mohli zažít pouze na okruhu také do běžného provozu na silnici. 

ZE ZÁVODNÍHO OKRUHU NA SILNICI

Protože závodní vzrušení nemusí patřit jen na okruh

Zcela nový Juke Nismo RS představuje dokonalý crossover společnosti Nissan. Konstrukce té nejvyšší kvality, testovaná v aerodynamickém tunelu a inspirovaná závodní jízdou, zajišťuje, že výkon je opravdovou doménou tohoto vozu. A je to na něm i vidět. Ať už se jedná o sportovní design, motor s přímým turbo vstřikováním (DIG-T) o obsahu 1,6 litru nebo působivé zlepšení aerodynamického přítlaku o 37 %, nezapomnělo se zkrátka na nic.

DESIGN ŘÍKÁ VŠE

RAČTE VSTOUPIT

Exkluzivní sportovní design, se kterým budete středem všeho dění

Usedněte do vozu Juke Nismo RS a vyzkoušejte design nové úrovně inspirovaný dlouholetým odkazem této závodní série. Nepřekonatelný výkon na silnici doplňuje dokonalé pohodlí i styl. Se sportovními sedačkami RECARO, volantem s Alcantarou a kůží a červeným provedením tachometru Nismo se budete cítit jako na závodním okruhu, ať už budete kdekoli.

ZAVODNÍ DUCH

Vnější design, který odpovídá výkonu pod kapotou

Juke Nismo RS nabízí nejen luxusní a sportovní design, ale hlavně přináší takřka profesionální závodní aerodynamický design. Díky nově tvarovaným bokům, vylepšenému přednímu spoileru, střešnímu spoileru a zadnímu difuzéru pojedete vždy cestou nejmenšího odporu. V kombinaci s typicky výraznými světly, červenými pruhy a tradičními barvami Nismo vám společnost Nissan nabízí skutečně nezapomenutelnou jízdu.

NALAĎTE SI VYŠŠÍ VÝKON

Vozy Juke nismo RS jsou konstruovány tak, aby poskytovaly působivý výkon a bezkonkurenční ovládání

Vozy Juke Nismo RS přichází s dominantním výkonem a dokonale efektivním ovládáním. Pokud řízení milujete, připravte se na splnění všech svých snů. Turbo benzínový motor s přímým vstřikováním o obsahu 1,6 litru, šestirychlostní manuální převodovka a Xtronic CVT se sportovním režimem zajistí výkon, díky kterému si každou jízdu dokonale užijete.

NA SILNICI JAKO NA ZÁVODĚ

DOKONALÁ PŘILNAVOST A REAKCE – OVLÁDNĚTE VÝKON VOZŮ NISSAN JUKE RS

Vozy Nissan Juke Nismo RS přichází s dlouhým seznamem nejmodernějších technologií a designových prvků, které činí každou jízdu něčím výjimečným. S pomocí vylepšeného podvozku, elektrického posilovače řízení, zesílené karoserie, zvýšené torzní tuhosti a vylepšených brzd ovládnete svou jízdu lépe, než kdy předtím. Napomáhají tomu i 10paprsková 18" x 7" litá kola. Pokud říkáme, že jde o dokonalý crossover, myslíme to opravdu vážně.