BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

ZKUŠENOSTI UŽIVATELŮ


Při evropské premiéře jsme pozvali skupinku majitelů vozů Nissan na Live Event Lisabon na zkušební jízdu v novém automobilu Nissan Juke. Podívejme se, co na to říkali!

Nový Nissan Juke: dynamický design a moderní technologie

Majitelé prozrazují, co si opravdu myslí o novém designu a moderní technologii nového vozu Juke.

Majitelé vozů Nissan sdílejí své zážitky s technologií Safety Shield a Panoramatickým kamerovým parkovacím systémem, které mají na silnici zajistit ještě větší míru bezpečí. Poslechněte si jejich první dojmy z nového tvaru karoserie vozů Nissan Juke s celou řadou možností vlastních vnitřních i vnějších úprav.

Ovládněte dokonale svou jízdu s novým vozem Nissan Juke

Projděte si názory majitelů na výkon nového vozu Nissan Juke.

Několik majitelů vozů Nissan nyní vyzkoušelo a otestovalo pozici řidiče, plynulost jízdy i velikost kufru. Sledujte jejich reakce po první testovací jízdě novým vozem Nissan Juke! !