NISSAN QASHQAI NOVÉ GENERACE - NEJEFEKTIVNĚJŠÍ MĚSTSKÝ CROSSOVER

Nač dělat kompromisy? Nissan QASHQAI nové generace
kombinuje sportovní design, inovativní technologie a nejlepší
efektivitu ve své třídě za dostupnou cenu. Je to jednoduše
dokonalý fleetový vůz.

Již od

470 100 Kč Help: Pro podrobnější informace kontaktujte nejbližšího dealera Nissan.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku. Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

DESIGN LUXUSNÍHO CROSSOVERU UVNITŘ I ZVENČÍ

KVALITA A STYLOVOST PRO VAŠI FIRMU

Nissan QASHQAI nové generace nekompromisně spojuje svět terénní jízdy a tradičního hatchbacku na ještě vyšší úrovni.

Uvnitř i zvenku má sportovní design luxusního crossoveru, od černě lakované mřížky chladiče vepředu, kouřových skel vzadu a atraktivních LED světel po luxusní interiér z kůže a napodobeniny semiše. Navíc díky výjimečně prostorné a flexibilní kabině i zavazadlovému prostoru vyhoví všem potřebám a dosahuje stylu na nejvyšší úrovni, aniž by obětoval pohodlí zákazníků.

Prozkoumat ve 3D

CROSSOVER NAVRŽENÝ PRO EFEKTIVITU

SVĚŽÍ ZÁVAN PRO MĚSTO I PRO VAŠE NÁKLADY

CROSSOVER NAVRŽENÝ PRO EFEKTIVITU

Ať už si pro svou firmu vyberete zážehový či vznětový motor, pohon předních nebo všech kol, manuální nebo automatickou převodovku, vždy budete moci využít výjimečný výkon díky technologii Nissan Pure Drive. Při hodnotách pod 99 g/km je Nissan QASHQAI nové generace v kategorii crossoverů vůz s nejnižšími emisemi CO2. Díky snížené hmotnosti a vylepšené aerodynamice můžete ovládnout silnice stejně jako spotřebu paliva a i ve vysokých rychlostech jezdit bezpečněji a s udivujícím zrychlením. Aerodynamická karoserie také snižuje hlučnost a odpor vzduchu pro ještě tišší a efektivnější jízdu.

INOVATIVNÍ TECHNOLOGIE CROSSOVERU

Výkonnost Nissanu QASHQAI dále zvyšují inovativní technologie, jako je systém Stop/Start, který automaticky vypíná motor, když vozidlo zastaví, a tím šetří palivo a snižuje emise. Tolik efektivity a technologií dostupných, aniž by zruinovaly váš rozpočet, dělá z Nissanu QASHQAI nové generace ideální městský fleetový vůz.

DESIGN A SYSTÉM NISSAN SAFETY SHIELD PRO BEZPEČNOU JÍZDU VE MĚSTĚ

UDĚLEJTE Z BEZPEČNOSTI PRIORITU ČÍSLO JEDNA

Víme, že bezpečnost vozového parku je na žebříčku vašich priorit vysoko.
Nissan QASHQAI nové generace přichází s unikátním balíčkem inovativních a dostupných bezpečnostních funkcí*:

- aktivní podvozek Nissan
- asistent rozjezdu do kopce
- automatické nouzové brzdění
- panoramatický kamerový parkovací systém
- upozornění na vybočení z jízdního pruhu
- sledování mrtvého úhlu
- monitorování pohybujících se objektů
- monitorování tlaku v pneumatikách
- rozpoznání únavy během jízdy
- rozpoznávání dopravních značek
- automatické přepínání dálkových světel
- atd.

* dostupnost se může lišit podle stupňů výbavy

Prozkoumejte Nissan Safety Shield

DOKONALÉ PŘIPOJENÍ, DOKONALÁ JÍZDA

NAVIGAČNÍ SYSTÉM NISSAN CONNECT – ROZDÍL, KTERÝ JE VIDĚT

Snadné plánování tras, body zájmu Google a připojení USB/iPod jsou pouze zlomkem funkcí, které nabízí nový systém NissanConnect – navigační, komunikační a audiozábavní systém Nissanu QASHQAI nové generace.

Na jednom antireflexním 7” dotykovém displeji najdete mapy, užitečné nástroje, aplikace a mnoho dalšího. Technologie Nissan Send-To-Car umožňuje plánovat trasy předem a odeslat je přímo do vozidla. Na cestách je k dispozici nejmodernější navigace GPS Nissan, která obsahuje 3D mapy 20 evropských měst a pro optimální efektivitu poskytuje dopravní informace v reálném čase. Body zájmu Google upozorňují na nejatraktivnější místa – od restaurací po parkoviště a nejlevnější čerpací stanice – takže ať už chcete poradit nebo natankovat, všechny informace máte dostupné stisknutím tlačítka. Navíc díky připojení Bluetooth, USB a chytrých telefonů můžete být se svým vozidlem neustále v kontaktu. Všechny tyto pokročilé technologie jsou navrženy nejen pro snadnější řízení, ale také proto, aby byl každý výlet pro řidiče i cestující ještě více vzrušující.

Podrobnosti o systému NissanConnect