NOVÝ QASHQAI: VŠICHNI O NĚM MLUVÍ

ZKUŠENOSTI
UŽIVATELŮ


Nemusíte věřit našim slovům! Sbírka autentických názorů vám přiblíží, co si o tomto kompaktním automobilu určeném do města myslí majitelé vozů Nissan, kteří o koupi nového Nissanu QASHQAI uvažují.

KVALITA ZBRUSU NOVÉHO NISSANU QASHQAI POHLEDEM ZNALCŮ

Nejvyšší kvalita stvořená s ohledem na vaše potřeby

Zbrusu nový Nissan QASHQAI prošel přísnými testy, aby vám i vašim spolucestujícím mohl poskytnout maximální odolnost, spolehlivost a bezpečnost. Podívejte se na první reakce majitelů i znalců ohledně kvality zbrusu nového Nissanu QASHQAI a na extrémní testy, kterými prošel.

POSLECHNĚTE SI, JAK TECHNOLOGIE ZBRUSU NOVÉHO NISSANU QASHQAI HODNOTÍ JEHO MAJITELÉ

Test špičkových technologií v akci

Majitelé modelu QASHQAI z celé Evropy si mohli zbrusu nový Nissan QASHQAI vůz poprvé vyzkoušet při jeho evropské premiéře. Zbrusu nový Nissan QASHQAI byl navržen tak, aby vám na silnici poskytl pocit naprosté jistoty. Testům byly podrobeny všechny jeho technologie od bezpečnostního štítu se systémem upozornění na mrtvý úhel a na vybočení z jízdního pruhu až po inteligentního parkovacího asistenta. Podívejte se na první reakce majitelů vozu za volantem!

PŘEMÝŠLELI JSTE NĚKDY O TOM, JAK SE ZBRUSU NOVÝ QASHQAI VYRÁBÍ?

Poslechněte si první reakce majitelů na mimořádnou kvalitu výroby.

Několik majitelů mělo to štěstí, že mohli navštívit výrobní závod ve Velké Británii, kde se zbrusu nový QASHQAI vyrábí. Poprvé měli možnost nahlédnout do zákulisí výroby nového Nissanu QASHQAI a přesvědčit se o mimořádně zodpovědném přístupu ke kvalitě při výrobě. Poslechněte si jejich první reakce.

O NOVÉM NISSANU QASHQAI SE ŽIVĚ DISKUTUJE

Nemusíte se spoléhat pouze na naše slova!

Několik majitelů prozkoumalo a otestovalo nový Nissan QASHQAI v každé fázi. Podívejte se na sestřih jejich reakcí na design, kvalitu a technologie během představení vozu, zkušebních jízd a výroby na lince.

VYNIKNĚTE VE VELKÉM STYLU! CO JE LEPŠÍ, NEŽ POSLECHNOUT SI PŘÍMO POCITY VLASTNÍKŮ NOVÝCH VOZŮ NISSAN QASHQAI?

MAJITELÉ SDÍLÍ SVÉ DOJMY Z VNITŘNÍHO DESIGNU A PROSTORU.

Nechají vás nahlédnout do svého běžného dne a ukážou vám, jak univerzální vozy Nissan Qashqai přinášejí jejich rodinám každý den více volnosti.

NAŠI PRVNÍ VLASTNÍCI UKAZUJÍ, JAK PALUBNÍ TECHNOLOGIE VOZŮ NISSAN QASHQAI USNADŇUJE JEJICH BĚŽNÝ DEN

MAJITELÉ NAŠICH VOZŮ UKAZUJÍ PŘÍKLADY Z BĚŽNÉHO DNE, KDY A JAK SE JIM HODÍ MODERNÍ TECHNOLOGIE VOZŮ NISSAN QASHQAI

Podívejte se, jak již po pár měsících funguje palubní technologie jako jejich osobní asistent, který umožňuje mít jízdu po městě dokonale pod kontrolou!