NOVÝ NISSAN QASHQAI ZÁRUKA A ASISTENČNÍ SLUŽBY


Zjistěte více o záruce, údržbě a servisu pro nový NISSAN QASHQAI.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

červenobílé logo You+Nissan

JEDINEČNÝ, EXKLUZIVNÍ, VÁŠ.

You + nissan představuje místo, kde jako vlastník vozu Nissan můžete nalézt vše, co potřebujete, abyste si mohl(a) svůj Nissan ještě více užít. Využijte speciální nabídky, jedinečné slevy a naše na míru šité služby. Jedná se o kontaktní bod se společností Nissan.

REGISTRUJTE SE

Zaregistrujte se a my vám pomůžeme získat od Nissanu ještě více.

Nissan You+
Nissan QASHQAI Průvodce pro řidiče

Průvodce pro řidiče Nissan

RYCHLE, JEDNODUŠE, PŘESNĚ

 

Prozkoumejte vůz Nissan z pohodlí vlastního telefonu. Stačí spustit aplikaci, namířit fotoaparát na tlačítka, o kterých se chcete něco dozvědět, a informace jsou okamžitě k dispozici. Další informace o varovných signálech získáte po otevření příslušné nabídky u odpovídajících ikon. Potřebujete informace opravdu rychle? Získejte elektronickou verzi Průvodce pro řidiče přímo na svůj telefon. Že právě to potřebujete už dávno? Nám to povídejte!

 

 

Služby pro Nissan QASHQAI

SLUŽBY

Pravidelnou údržbou zajistíš tvému vozidlu dlouhodobé spolehlivé fungování a nejlepší jízdní vlastnosti. Naši speciálně vyškolení technici a mechanici znají vozy Nissan nejlépe a vědí, že pouze originální. Díly Nissan zajistí optimální jízdní vlastnosti a spolehlivý provoz tvému vozu