BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDUJTE NÁS

VÁŠ PŘÍBĚH S VOZEM NISSAN X-TRAIL ZAČÍNÁ PRÁVĚ ZDE

Znáte ten vnitřní hlas, který vás láká k dobrodružství? Vydejte se za ním v novém Nissanu X-Trail, crossoveru určeném pro malá i velká dobrodružství.

Ceníková cena od:

593 900 Kč Help: Uvedené údaje a ceny jsou pouze pro informační účely a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Nissan si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Pro informace o cenách se prosím obraťte na Autorizovaného dealera Nissan. Uvedená výbava může být na přání.


Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

Prostorný interiér

Praktický i luxusní design interiéru

- Nejlepší vnitřní prostor ve své třídě
- 7 sedaček
- Univerzální a upravitelný nákladový prostor
- Rozšířené přední sklo
- Otevíratelné střešní okno

Vždy připraven

Technologie Nissan X-Trail

Technologie pro všechno

Jistá jízda s technologií Nissan X-Trail

- Režim 4x4-I
- Automatické otevírání dveří
- Panoramatický kamerový parkovací systém
- Automatické nouzové brzdy
- Hlídání mrtvého úhlu
- NissanConnect