BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDUJTE NÁS

NISSAN X-TRAIL DOBRODRUŽSTVÍ PRO
VAŠE PODNIKÁNÍ

Nový vůz Nissan X-Trail je plný inteligentních technologií a přitom
nabízí díky své všestrannosti a výjimečné prostornosti více místa.
Je připraven na každý náklad i jakoukoli cestu, takže bude
vašemu podnikání dokonalým partnerem.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku. Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

MOHUTNÝ DESIGN, KTERÝ PŘITAHUJE POZORNOST

DODEJTE SVÉMU VOZOVÉMU PARKU SÍLU A STYL

Elegantní linie a moderní křivky dodávají dynamiku a styl nejen novému vozu Nissan X-Trail, ale i vašemu podnikání. Kombinace městské elegance a houževnatosti off-roadu znamená, že je vždy a na vše stylově připraven.

VŠESTRANNÝ A ELEGANTNÍ VNITŘNÍ DESIGN

DÍKY OPTIMALIZOVANÉMU PROSTORU VÁS ŽÁDNÝ NÁKLAD NEPŘEKVAPÍ

Unikátní prostor nového vozu Nissan X-Trail neznamená jen pohodlí po celý den. Ať už vezete něco velkého nebo potřebujete místa pro pasažéry, umí se přizpůsobit prakticky jakémukoli nákladu. Sklopte zadní sedadla, rozdělte si náklad na suchý či mokrý nebo si úložný prostor rozdělte podle sebe: možné je všechno a navíc je to snadné.

OPRAVDU EFEKTIVNÍ VÝKON

OVLÁDNĚTE SVÉ VÝDAJE

Už vás nebaví vybírat mezi výkonem a úsporností? Dieselový motor 130dCi nového vozu Nissan X-Trail nabízí obojí, takže si můžete užívat maximální výkon, aniž byste museli neustále přemýšlet o tom, kolik to bude stát. Na rozdíl od běžných převodových systémů napodobuje převodovka X-Tronic nového Nissanu X-Trail při prudkém zrychlení chování tradičních automatických převodovek s postupnými změnami rychlostních stupňů. Při mírnější jízdě se pak převody jemně přizpůsobují tak, aby byl pocit z jízdy maximálně hladký. Znamená to, že převodovka X-Tronic nabízí to nejlepší z obou stylů řízení – hladké rozdělení síly při nízkém zatížení a okamžitý přímý výkon při jízdě s prudkým zrychlováním.

PROPOJENÍ S PODNIKÁNÍM

ZŮSTAŇTE V KONTAKTU PO CELÝ DEN DÍKY SYSTÉMU NISSANCONNECT

Komunikace, navigace, zábava: díky systému NissanConnect získáte nejmodernější GPS navigaci, s pomocí aktuálního zpravodajství se vyhnete zácpám a ještě se můžete podívat, kolik v okolí stojí palivo. Potřebujete se rychle stavit v železářství? Díky integraci se službami Google můžete snadno vyhledat to nejbližší, případně pomocí Google Send-to-car nahrát do auta celý svůj program přímo z počítače. Volejte a přijímejte hovory, pracujte na Facebooku a mnohem víc: s připojením na dosah ruky se nový Nissan X-trail opravdu stává nedílnou součástí vašeho podnikání.

TECHNOLOGIE CHRÁNÍCÍ VÁŠ VOZOVÝ PARK

VYZKOUŠEJTE PODNIKÁNÍ BEZ STRESU DÍKY DOKONALÉ BEZPEČNOSTI

Technologie SafetyShield používá vizuální i audio upozornění tak, aby vaše pozornost zůstala po celou dobu jízdy na nejvyšší úrovni. Díky hlídání „mrtvého úhlu“, varování před opuštěním jízdního pruhu a pohotovostnímu systému brzdění můžete okamžitě reagovat nebo zastavit a vyhnout se tak nečekaným překážkám nebo vyřešit neočekávané situace. Systém zároveň umí rozeznat dopravní značky a na displeji Advanced Drive-Assist™ vás neustále informuje o povolené rychlosti a dalších předpisech. Nechte svůj vůz Nissan X-trail sledovat vaše okolí, ať se sami můžete soustředit na zbytek.