BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDUJTE NÁS

EXTERIÉR 
NISSANU X-TRAIL

Zvolte si barvu

Když se elegance snoubí s robustností

Dokonalá rovnováha mezi crossoverem a SUV

Už žádné kompromisy! Díky kombinaci elegantního městského designu a mohutnosti typické pro terénní vozy je nový Nissan X-Trail dynamický a stylový zároveň. Od elegantních linií až po uhlazené křivky je navržen pro stylové dobrodružství a pro maximální zážitek z každé jízdy: spolucestující pak uvítají výhled, který nabízí panoramatická střecha Power Panoramic Moonroof. Užijte si dokonalou viditelnost na silnici: nic vám neunikne a na druhou stranu ani vy neuniknete pohledům těch, které budete míjet.

Vyladěný pro temperamentní vzhled

Dokonale vyvážená karoserie nového Nissanu X-Trail přichází s vlastnostmi, které vás přesvědčí: kromě elegantních aerodynamických linií si můžete vychutnat pohodlí SUV a dokonalou viditelnost díky vysoké linii pasu a značné světlé výšce. Díky chromovaným detailům a střešním nosičům dostanete skutečně stylový vůz plný síly. Stačí přidat „bumerangová“ přední a zadní světla, LED světlomety a 19palcová litá kola: a je tu typický vzhled nového Nissanu X-Trail.

Technologie, která vás podrží

Řízení není jen stav mysli

Systém All Mode 4x4-i nového Nissanu X-Trail zajistí dokonalou přilnavost a ovládání ve všech podmínkách. Vyberte si některý z režimů 2WD, AUTO nebo LOCK a optimalizujte ovládání svého vozu podle stavu vozovky. Systém Hill Start Assist vám navíc pomůže vyhnout se starostem při rozjíždění do kopce. Asistenční systém dálkových světel High Beam Assist vám podle okolí automaticky nastaví největší možný rozsah osvětlení, a zajistí tak maximální viditelnost. A díky monitorování tlaku v pneumatikách si můžete být jisti, že váš tlak bude za všech okolností optimální. Pohodlí, kontrola, bezpečnost: máte to ve svých rukou.

Jízda chráněná před nebezpečím

Nissan X-Trail je plný inovací, které vás na cestách udržují v bezpečí. Od varování před neúmyslným opuštěním jízdního pruhu, které vás udrží na trase, po hlídání objektů pohybujících se mimo váš dohled v „mrtvém úhlu“ – váš vůz se přizpůsobí danému prostředí a předvídá nečekané okolnosti. Systém detekce pohybujících se objektů a vylepšený brzdový asistent vám umožní okamžitě reagovat a včas zastavit. Nemusíte se obávat ničeho, co vám přijde do cesty: naše technologie jsou zde, aby vše hlídaly za vás.

VNĚJŠÍ ROZMĚRY NOVÉHO X-TRAIL


černý Nissan X-Trail – boční pohled 2705 4640 černý Nissan X-Trail – čelní pohled 1710 1820 Rozměry v mm
VÝŠKA KAROSÉRIE (mm) 1710
DÉLKA KAROSÉRIE (mm) 4640
ŠÍŘKA KAROSÉRIE (mm) 1820
ROZVOR (mm) 2705