BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDUJTE NÁS

Nissan X-Trail – videa

ZKUŠENOSTI
UŽIVATELŮ


Podívejte se na postřehy majitelů vozů Nissan z testovací jízdy v novém Nissanu X-Trail při jeho evropské premiéře. Podívejte se na jejich reakce zde!

Při inovacích myslíme na vás

Poslechněte si, co majitelé vozů Nissan říkají o bezpečnostních prvcích v novém Nissanu X-Trail.

Několik majitelů vozů Nissan z celé Evropy mělo možnost vůbec poprvé vyzkoušet nový X-Trail. Zjistěte, co si myslí o technologiích nového Nissanu X-Trail, které byly navrženy tak, aby vám zajistily dokonalou kontrolu. Podívejte se, jaký je jejich názor na tyto poslední inovace.

Vytříbená kvalita a design nového Nissanu X-Trail

Podívejte se, jak se majitelé dělí o své první dojmy z nového Nissanu X-Trail

Majitelé vozů Nissan se podělili o své názory ke všem aspektům nového Nissanu X-Trail, od designu až po kvalitu řízení. Poslechněte si jejich pocity z nového sportovního vzhledu Nissanu X-Trail a z jeho propracovaného interiéru. Naši majitelé vyzkoušeli také flexibilní zavazadlový prostor a sedmimístnou verzi, která dělá z tohoto vozu ideální rodinné auto.