ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.


DOBÍJENÍ
NISSANU e-NV200


Snadné dobíjení doma i na cestách

ZAJISTĚTE SI NEJVĚTŠÍ DOJEZD

DOCELA DOST NENÍ DOST

Společnost Nissan poskytuje všechny nástroje, jak ze své baterie dostat maximum.

– Režim Eco Mode snižuje spotřebu energie klimatizací a upravuje činnost plynového pedálu vašeho Nissanu e-NV200: při měkčí akceleraci ušetříte energii.

– Režim B Mode zvyšuje sílu regenerativního brzdového systému. V kombinaci s režimem Eco Mode se jedná o nejlepší možnou optimalizaci spotřeby energie.

A nezapomeňte si ve svém elektromobilu předem zatopit či pustit klimatizaci pomocí dálkového ovládání: pokud je stroj zapojen do sítě, nespotřebováváte žádnou energii!

LITHIUM-IONTOVÁ BATERIE VOZŮ NISSAN e-NV200

MAXIMÁLNÍ DOBÍJECÍ KAPACITA I PO OPAKOVANÉM DOBÍJENÍ

Kompaktní, výkonná, bezpečná a odolná lithium-iontová baterie nového Nissanu e-NV200 je výsledkem 20 let výzkumu a zkušeností. Je umístěna pod podlahou a ponechává tak více místa v nákladovém prostoru a v kabině, aniž by byl jakkoli omezen dojezd (až 200 km na jedno nabití) nebo rychlost (140 km/h). A v souladu s minimálním dopadem vozů Nissan e-NV200 na životní prostředí navíc platí, že jejich baterie je z 95 % recyklovatelná.

JEŠTĚ MÉNĚ STAROSTÍ

Společnost Nissan si je svými revolučními bateriemi tak jistá, že zpětně rozšiřuje své záruky na všechny evropské vlastníky. Nyní platí, že pokud kapacita baterie Nissan e-NV200 klesne pod 9 z 12 stupňů na palubní desce za méně než 5 let nebo do 95 000 kilometrů, může majitel uplatnit záruku. V podstatě tím zaručujeme dlouhodobě vysoký výkon vaší elektrické dodávky.

JAK DOBÍJET VŮZ NISSAN e-NV200

NIC NENÍ SNAZŠÍ

Stejně jako u Nissanu LEAF je i u e-NV200 dobíjení doma naprosto snadné. Domácí nabíječka 6 kW, 32 A umožňuje dobít vaši elektrickou dodávku za pouhé 4 hodiny. A samozřejmě platí, že vždy máte možnost dobíjet z kterékoli domácí zásuvky. Stav dobíjení signalizují diody na palubní desce. Pokud chcete dobíjení vozu Nissan e-NV200 přerušit, stačí jen vytáhnout kabel. Zjistěte více o možnostech dobíjení užitkových elektromobilů. 

DOBÍJEJTE DOMA

NAINSTALUJTE NABÍJEČKU PŘÍMO U SEBE

Rychlý a snadný způsob, jak baterii vašeho vozu Nissan e-NV200 dobíjet, představuje nástěnná nabíječka, tzv. „Wallbox“. Po instalaci profesionálním elektrikářem dokáže vůz naplno nabít od 4 do 8 hodin. Přesnou nabídku od jednoho z našich partnerů vám zprostředkuje místní prodejce. Instalace podléhá záruce a poskytuje vám přístup k asistenční lince. Případně se můžete podívat do sekce „Provozovatelé elektrické mobility“.

NORMÁLNÍ DOBÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ

STANDARDNÍ DOBÍJENÍ ELEKTROMOBILŮ S KABELEM EVSE SPOLEČNOSTI NISSAN

Nissan e-NV200 se dodává se 6 metrů dlouhým kabelem*, který vám umožní dobití vaší dodávky pomocí běžné domácí zásuvky za asi 12 hodin. Kabel lze také využít na některých veřejných dobíjecích stanicích.

 

*Nissan doporučuje nechat si domácí zásuvku zkontrolovat odborníkem.

DOBÍJENÍ NA CESTÁCH

VEŘEJNÁ SÍŤ DOBÍJECÍCH STANIC RYCHLE ROSTE

Stačí pouhých 30 minut a váš Nissan e-NV200 může být dobitý až na 80 %! Ať už je to při zastávce na parkovišti nebo na ulici, dobíjecí stanice pro elektromobily jsou stále běžnější. Dobíjecí infrastruktura pro elektromobily se rychle rozšiřuje a jednání se soukromníky i místními zastupitelstvy nám umožňují ji neustále vylepšovat. Nedělejte si přestávku na dobíjení. Dobíjejte, když máte přestávku.