ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

NISSAN e-NV200 COMBI

Další krok směrem k dokonalé všestrannosti
Nyní k dispozici i ve verzi pro 7 cestujících

Již od

902 660 Kč Info Uvedené údaje a ceny jsou pouze pro informační účely a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Nissan si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Pro informace o cenách se prosím obraťte na Autorizovaného dealera Nissan. Uvedená výbava může být na přání. Kožená sedadla (kombinace kůže a jiných materiálů v případě technických či konstrukčních omezení). Zobrazení jsou pouze ilustrativní.

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.

DOKONALE VŠESTRANNÝ PARTNER

To nejlepší z užitkových a osobních vozů.

Myslíme si, že by vaše auto nemělo rozhodovat o tom, co můžete a co nemůžete. Proto se snažíme, aby každá změna znamenala zároveň příležitost ukázat, jak moc se k vám nový Nissan e-NV200 hodí!

Díky zadním stahovacím oknům a velké kapacitě sedadel uveze tato inovativní elektrická dodávka až pět osob. Zadní sedadla lze sklopit tak, abyste získali ideální rovnováhu mezi zavazadly a počtem cestujících, případně lze celou zadní část proměnit na nákladový prostor. A samozřejmě si můžete vybrat mezi dvoukřídlými dveřmi a víkem. Ať už to potřebujete do práce nebo zkrátka chcete být připraveni na nečekané situace, Nissan e-NV200 Combi je dokonalý elektromobil právě pro vás!