ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

ŽIVOT S ELEKTROMOBILEM

Pořízení užitkového vozu, jakým je 100% elektrický Nissan e-NV200, může výrazně změnit způsob vaší práce.

VÝHODY e-NV200

Práce už nebude nikdy stejná!

Nissan e-NV200 vám nezíská jen uznání zákazníků či pověst pokrokové společnosti, ale přináší i zcela konkrétní výhody:
– Nejnižší provozní náklady, jaké lze u elektrické dodávky čekat
– Nejvšestrannější partner ve své třídě, k dispozici ve 2 typech karosérie (Furgon a Combi)
– Pohodlné řízení, vyšší efektivita práce: žádný hluk, žádné vibrace, elektronická převodovka… prostě jednodušší život
– Zcela spolehlivá automobilová technologie sdílená s vozy Nissan LEAF a jejich více než 100 000 vlastníky

ŚETŘETE KAŽDÝ DEN

Využijte výhod naplno

Proč stále vyhazujete peníze za benzín a zbytečné daně? Pokud je automobil základem vašeho podnikání, vyzkoušejte Nissan e-NV200. Vozy Nissan e-NV200 neprodukují žádné CO2 a nabízí řadu možností jak ušetřit. Neplatíte například silniční daň a u mnoha veřejných nabíjecích stanic můžete na dlouhé hodiny parkovat zcela zdarma. Síť nabíjecích stanic navíc každým měsícem roste a již dnes má v rámci České republiky několik desítek stanic v obchodních centrech, u supermarketů či městských úřadů. Zapojte se také.

DNEŠNÍ ELEKTROMOBILY

NOVÁ TVÁŘ ELEKTROMOBILŮ

K pohonu elektromobilů se používají lithium-iontové baterie, které jsou oproti tradičním olověným výrazně odolnější. Stejně jako 100% elektromobil Nissan e-NV200. To znamená nejen nulové emise, ale také méně plýtvání a méně potíží s dobíjením baterie. Vyhráváte vy i planeta.

DUCH ELEKTROMOBILŮ

ELEGANTNÍ. VZRUŠUJÍCÍ. EKONOMICKÉ. VÝHODY JÍZDY VOZEM S NULOVÝMI EMISEMI.

Nepřistupujte na žádný kompromis!

S vozy Nissan e-NV200 si budeme moci užívat výhod dynamického zrychlení, zvýšeného točivého momentu a působivých jízdních vlastností. A protože se jedná o 100% elektromobil, nabízí minimální náklady, je tišší a neprodukuje žádné emise.

Promyšlený design optimalizuje prostor, a Nissan e-NV200 vám tak může nabídnout to nejlepší ve své třídě

DÍKY ELEKTROMOBILŮM JE VÁŠ ŽIVOT JEDNODUŠŠÍ

NULOVÉ EMISE, NULOVÉ STAROSTI

Se 100% elektromobily Nissan e-NV200 se můžete ráno vzbudit k plně nabitým bateriím (v noci je elektřina levnější). Nikdy nemusíte nečekaně (a draze) stavět u čerpací stanice a v garáži nezůstanou po nastartování Nissanu e-NV200 žádné výfukové plyny. Pomocí chytrého telefonu či počítače můžete na dálku aktivovat ovládání klimatizace nebo zahájit nabíjení, takže bude vaše elektrická dodávka připravena přesně tehdy, kdy vy budete chtít.