ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.


NEKOMPROMISNÍ
EFEKTIVITA


PŘIZPŮSOBENA NÁROČNÉMU PROSTŘEDÍ. PŘIZPŮSOBENA VAŠIM POTŘEBÁM.

VŠESTRANNÝ PARTNER

Není potřeba dělat kompromisy

Největší zavazadlový prostor ve své třídě? Splněno. Maximální užitečné zatížení? Splněno. Nový Nissan e-NV200 je prostorný, přesto stále kompaktní. Jeho prostor zvětšuje i lithium-iontová baterie zabudovaná do podlahy, takže si nemusíte dělat starosti s tím, že se něco nevejde nebo že se vám bude špatně řídit. Mysleli jsme na všechno.
Vůz Nissan e-NV200 je k dispozici ve dvou variantách karosérie: Combi a Furgon

EFEKTIVNÍ A POHODLNÁ TECHNOLOGIE PRO ELEKTROMOBILY

ZÍSKEJTE ZA SVOU INVESTICI VÍC

Nissan e-NV200 přináší úsporu paliva a v porovnání s normálními vozy i o 20 % menší náklady na údržbu. Nesnižují se tedy pouze náklady na vlastnictví, ale také nemarníte čas každodenní údržbou: méně únavných cest do servisu.

MAXIMÁLNÍ PROŽITEK Z JÍZDY S MINIMÁLNÍM DOPADEM NA ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ

Jezděte naprosto tiše

Kdo říkal, že silný motor musí řvát a třást celým vozem? S novým Nissanem e-NV200 si užijete dynamické zrychlení i dokonalé ticho. Po řízení jste tak mnohem méně unaveni než třeba z dieselové dodávky. Řev a vibrace motorů nechte automobilovým sportům a užívejte si potěšení z tiché jízdy.

STÁLE UNIVERZÁLNĚJŠÍ

Nová verze pro 7 cestujících

Díky nové verzi e-NV200 pro 7 osob máte možnost převážet cestující, náklad nebo obojí! Druhá a třetí řada sedadel se sklopí a vytvoří spoustu prostoru pro náklad.

CHCETE SE DOZVĚDĚT VÍC?

Push_BuyingOptions_Half_364x146_CZ

NISSAN e-NV200
Možnosti nákupu vozů

OBJEVTE NAŠE ŘEŠENÍ