ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

SLEDOVAT NA


DALŠÍ DŮVODY,
PROČ PŘEJÍT
NA ELEKTŘINU


Nissan e-NV200 byl navržen s ohledem na váše požadavky: objevte všechny výhody zapojení vozu Nissan e-NV200 do svého podnikání.

RYCHLÉ DOBÍJENÍ ZDARMA

DOBÍJECÍ STANICE NENÍ NIKDY DALEKO

Umíte si představit, že byste na čerpací stanici neplatili? Majitelé vozidel Nissan e-NV200 mohou svůj vůz u některých dealerů Nissan dobít za méně než 30 minut… a nezaplatit ani korunu. Kdoví, možná je rychlé dobíjení vozu Nissan e-NV200 zdarma  k dispozici i ve vašem městě. Podívejte se na mapu!

ASISTENČNÍ SLUŽBA ZDARMA

KLID BEZ NÁKLADŮ NAVÍC

Pokud by se snad lithium-iontová baterie vašeho NISSAN e-NV200 přeci jen vybila, případně někde uvíznete z jiných důvodů, pomůžeme vám s odtažením zdarma. Kromě asistenční služby YOU+ NISSAN CARE máte totiž s e-NV200 k dispozici také asistenční službu NISSAN EV European Roadside Assistance.

ZÁRUKA NA ŽIVOTNOST BATERIE

POJIŠTĚNÍ PROTI ZTRÁTĚ KAPACITY

Jako přední dodavatel elektromobilů nabízí společnost NISSAN ty nejkvalitnější lithium-iontové baterie vyráběné ve Velké Británii. Záruka se nevztahuje pouze na prvních 5 let/95 000 kilometrů a mechanickou závadu, ale i ztrátu kapacity. Společnost NISSAN kompenzuje baterie, u kterých by za prvních 5 let vlastnictví nebo prvních ujetých 95 000 kilometrů kapacita poklesla na 9 z 12 stupňů.