ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

Rozvíjíme podnikání s Nissanem e-NV200

Triangle, stavební společnost která staví domy z ekologického dřeva přechází se svými firemnímí auty na Nissan e-NV200. Toto rozhodnutí se už vypláci! Podívejte se, jak Pascal Di Stefano zvládá náročný pracovní den s Nissanem e-NV200.

Společnost British Gas elektrifikuje svůj vozový park

British Gas se stává průkopníkem hnutí nulových emisí společnosti Nissan. Poslechněte si jejich pracovníka technického oddělení,  jak popisuje všechny výhody řízení a práce s jedním z mnoha elektromobilů jejich vozového parku, od všestrannosti a potěšení z jízdy až po působivě nízké náklady.  

Kvůli všem výhodám, které nabízejí, přechází společnost Frische na elektromobily

Elektromobily nejsou jen součástí firemní filozofie Frische, která věří v udržitelný rozvoj, ale jsou to právě výhody elektromobilů, které hýbou prodejnami. Ať už se jedná o značnou kapacitu, levnější náklady, tichý chod nebo proces nabíjení, vše dokonale vyhovuje jejich potřebám. A kromě toho je provoz šetrný k životnímu prostředí!

KOMENTÁŘE
UŽIVATELŮ


Nespokojte se pouze s našimi slovy. Někteří majitelé vozů Nissan již vyrazili na zkušební jízdu s novým e-NV200. Poslechněte si, co o něm říkají oni!


Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku.Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.