ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

SLEDOVAT NA

NULOVÉ EMISE


Cílem elektromobilů Nissan jsou nulové emise: ideál k životnímu prostředí šetrné dopravy. Jedná se o ideál, za který se můžeme postavit všichni, a nový Nissan e-NV200 jej hrdě uvádí do každodenního života.

Snižování uhlíkových emisí s elektromobily

NULOVÉ EMISE A MOTORISMUS

Vytvoření společnosti s nulovými emisemi je vize, která by znamenala sériovou výrobu tisíců elektromobilů pro trhy po celém světě.

Muselo by dojít ke spolupráci mnoha zemí, jejich vlád, výrobců elektřiny a specialistů, kteří by uměli vytvořit potřebnou infrastrukturu tak, aby systém fungoval pro každého. Společnost Nissan investuje do celé řady „zelených“ technologií, například čistých dieselových motorů, motory s účinným vnitřním spalováním, hybridních pohonů a samozřejmě do hlavního bodu naší strategie: vozů s nulovými emisemi, tedy elektromobilů a palivových článků.

Zaujetí společnosti Nissan pro inovativní technologie nejlépe vyjadřuje výraz „nulové“ emise. Připravujeme totiž sérii vozů, které budou vůči životnímu prostředí zcela neutrální. Začínáme elektromobily, nejšetrnějšími sériově vyráběnými vozy na světě. Vyvíjíme řadu vysoce kvalitních elektromobilů, které budou bezpečné, funkční, atraktivní i cenově dostupné a řídit je bude zábavné.


Nulové emise představují příslib společnosti Nissan. Přijímáme veškeré podněty a provádíme všechny možné investice, abychom to dokázali. Nulové emise jsou naší vášní a klíčem k budoucnosti.

Měníme budoucnost řízení

PROGRAM ELEKTROMOBILŮ SPOLEČNOSTI NISSAN

Společnost Nissan je předním představitelem revoluce v dopravě.
A v tom, jak se chováme k životnímu prostředí.
Od kvality, kterou očekáváte, po kvalitu, která vás překvapí. Podívejte se, jak může elektrická revoluce ovlivnit i vás… Kvalita je ve všem, co děláme, nikoli jen v tom, co nabízíme.
Od nejmenších vychytávek, díky kterým se vám jezdí lépe, po dokonalý pocit pohodlí a luxusu.
Vkládáme ji do všeho, co vytváříme.
Podívejte se, co děláme. I co neděláme. Podívejte, jak jsme se svými elektromobily daleko a jak daleko se ještě chystáme.

Podívejte se do daleké budoucnosti. LEAF pro všechny.

OCHRANA PŘÍRODY POMOCÍ NÍZKOEMISNÍCH VOZŮ

Spojení Renault-Nissan udává směr ve vývoji sériově vyráběných, plně dostupných nízkoemisních vozů. Naše vize se neomezuje jen na samotné vozy: investujeme i do obnovitelných zdrojů, které mohou dodávat energii našim výrobkům. Aby náš sen došel naplnění, vytváříme také příslušnou globální infrastrukturu.

Nová definice efektivity v technologii elektromobilů

TECHNOLOGIE ELEKTROMOBILŮ

Efektivita technologie elektromobilů jde daleko za silné, snadno dobíjitelné lithium-iontové baterie. Elektromobily nejlépe převádějí energii na hybný moment a emise CO2 vyprodukované od zdroje energie pro vlastní pohyb se v porovnání s tradičními motory snižují doslova dramaticky. Elektromobily převádí energii lépe než kterákoli jiná technologie palivových článků. Kromě toho elektromobily a palivové články neprodukují žádné emise a využívají 100 % energie, kterou vyrobí (oproti 80 % u standardních spalovacích motorů).