ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

NULOVÉ EMISE


Cílem elektromobilů Nissan jsou nulové emise: ideál společensky zodpovědné dopravy šetrné k životnímu prostředí. Jedná se o ideál, za který se můžeme postavit všichni, a nový vůz Nissan e-NV200 jej uskutečňuje.

NV200 TAXI PRO LONDÝN

NOVÝ DRUH LONDÝNSKÉHO TAXÍKU

Práce na vývoji vozů Nissan e-NV200 pokračují a souběžně se v reálném světě, v ulicích britského hlavního města, již testují vozy Nissan NV200 Taxi. Tento taxík je založen na oceňované dodávce NV200, ale pro Londýn jsme vůz Nissan NV200 Taxi vybavili exkluzivním novým interiérem.

Dokonale se zde prověří, zda dosahuje našich světových výrobních standardů, aby mohl být oficiálně uveden koncem roku 2014.

Další novinky se ještě chystají. Nepropásněte je...

ZKUŠEBNÍ JÍZDA FEDEX

JAK SI NISSAN e-NV200 PORADÍ S DOPOSUD NEJTĚŽŠÍ ZKOUŠKOU?

Praktičnost vozů Nissan e-NV200 udělala dojem i na doručovací společnost FedEx. Nissan se proto rozhodl poskytnout společnosti FedEx Express jeden testovací model, který mohou využívat pro rozvážení a u kterého později vyhodnotí potenciál pro mezinárodní dopravu. Společnosti Nissan a FedEx již elektrickou dodávku v Londýně testovaly. Místní doručování v rušných ulicích hlavního města šlo tak dobře (včetně údajů v reálném čase přímo od řidiče), že projekt byl za pouhých pět měsíců schválen oběma společnostmi. Nissan e-NV200 je prvním užitkovým elektromobilem, který nabízí dobíjení do 30 minut. S nulovými emisemi, plynulejší jízdou, bez silničních poplatků, konektivitou 24 hodin denně a stejnou kapacitou jako Nissan NV200 – kromě toho s výrazně nižšími náklady – to dává dokonalý obchodní smysl.

100% ELEKTRICKÁ DODÁVKA – BARCELONA

NAŠE VIZE NULOVÝCH EMISÍ NABÍRÁ NA SÍLE

23. května 2012 oznámila společnost Nissan uvedení nové 100% elektrické dodávky e-NV200. Ta šla do výroby v barcelonské továrně v roce 2013, je založena na hodně oceňovaném voze Nissan NV200 a jedná se o druhý elektromobil společnosti. Elektrická dodávka e-NV200 poskytuje podnikům i rodinám funkční a prostorný interiér a navíc si udržuje inovativní a praktické prvky vozu Nissan NV200. Také kombinuje nejmodernější energetické komponenty Nissanu LEAF, takže nabízí na jedno dobití dojezd až 170 km a výkon se srovnatelnými náklady na údržbu. Andy Palmer, výkonný viceprezident společnosti NISSAN, k tomu řekl: „Vůz Nissan e-NV200 představuje mezi užitkovými vozy skutečný průlom. Tento nový model nabízí prostor, všestrannost i praktičnost tradičních kompaktních dodávek, ale s nulovými emisemi CO2.“ „Důležité také je, že nabídne nejlepší náklady na provoz a údržbu ve své třídě, čímž se stává velmi zajímavou variantou pro podniky i rodiny.“