ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

SLEDOVAT NA

NISSAN e-NV200
CENY A SPECIFIKACE


Elektrická dodávka Nissan e-NV200 je nyní k dispozici ve dvou stupních výbavy. Který bude pro vás ten pravý?

STÁHNOUT CENY A SPECIFIKACE VE FORMÁTU PDF

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.

ZVOLTE SI SVOU VERZI
Prices specifications

Srovnání výbav Nissan e-NV200

 
E-NV200 Van Acenta

E-NV200 Van Tekna

E-NV200 Combi Acenta

E-NV200 Combi Tekna

E-NV200 Evalia Tekna

NISSAN e-NV200

již od

871 200 Kč Info Uvedené údaje a ceny jsou pouze pro informační účely a nemohou být považovány za návrh smlouvy. Nissan si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího varování. Pro informace o cenách se prosím obraťte na Autorizovaného dealera Nissan. Uvedená výbava může být na přání. Kožená sedadla (kombinace kůže a jiných materiálů v případě technických či konstrukčních omezení). Zobrazení jsou pouze ilustrativní.

V modelu Nissan e-NV200 Flex není v ceně vozidla zahrnuta baterie, která se pronajímá na základě zvláštní dohody. Účtují se příplatky za kilometry ujeté nad stanovený limit. Další informace získáte u svého místního Nissan prodejce.