ZŮSTAŇTE V KONTAKTU Help: Společnost Nissan Motor (GB) Ltd bude nyní i v budoucnosti evidovat a používat tyto informace (a jakékoli další informace, které o vás příležitostně může mít k dispozici), (i) aby vám mohla poskytovat informace o produktech a službách, které pro vás mohou být zajímavé, (ii) pro účely průzkumu trhu a (iii) aby vám mohla poskytovat sjednané zboží a služby. Společnost NISSAN Motor (GB) Ltd rovněž předá tyto informace pro výše uvedené účely síti autorizovaných dealerů NISSAN a ostatním členům skupiny společností NISSAN a dalším společnostem.

Předložením žádosti vyjadřujete svůj souhlas s tím, že vás bude kontaktovat zástupce společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

ZÁRUKY A SLUŽBY NISSAN e-NV200Získejte veškeré informace o službách, zárukách a údržbě vozů NISSAN e-NV200.

Zobrazené fotografie slouží pouze pro orientaci. V některých případech jsou na fotografiích vozidla v jiné specifikaci než pro ČR
a nepředstavují konkrétní model, úroveň výbavy ani nabídku. Uvedené výhody nemusí být k dispozici nebo mohou být omezeny na vybrané třídy.

SLUŽBY PRO PODPORU VAŠEHO ELEKTROMOBILU

Nikdo nezná váš vůz Nissan tak dobře jako my. A proto víme, jak důležité je udržovat ho v dokonalém stavu. Takže ať už potřebujete technickou kontrolu nebo jakoukoli opravu, naši technici vědí, jak ji poskytnout. Abychom zajistili dokonalý výkon a spolehlivost, používáme pouze originální díly Nissan. Navíc nikdy nezapomínáme na vaše náklady a pohodlí, takže menší problémy nijak neovlivní váš den nebo vaše podnikání.

GARANTOVANÁ PODPORA SE ZÁRUKOU NISSAN

Máme vše, co potřebujete. Déle, než si myslíte. Věříme, že svůj vůz Nissan budete využívat ještě dlouho. Dokonce tak dlouho, že jsme naši záruku na vůz prodloužili na 3 roky nebo 95 000 kilometrů. A aby vypadal váš Nissan stále jako nový, chrání ho také naše 3letá záruka na lak a 12letá záruka proti korozi. Každý den si tak můžete užívat, jako by to byl váš první.

PRODLOUŽENÍ ZÁRUKY

Naše výrobky vyvíjí společnost Nissan pro vlastníky vozů Nissan. A protože vám důvěřujeme stejně, jako věříme v kvalitu našich vozů, rozhodli jsme se nabídnout vám prodlouženou záruku NISSAN 5*. Ta vám přináší spolehlivost daleko za běžnou hranicí záruky poskytované jinými výrobci. Originální díly Nissan pro údržbu a opravy? Automatické celoevropské asistenční služby? To je samozřejmost, ale je tu mnohem víc: naše široká nabídka vám umožní vybrat si balíček, který vašim potřebám a zvykům vyhoví nejlépe.

NISSAN NABÍZÍ VNITŘNÍ KLID

Společnost Nissan si je svými revolučními bateriemi tak jistá, že zpětně rozšiřuje své záruky na všechny evropské vlastníky. Nyní platí, že pokud kapacita baterie Nissan e-NV200 klesne pod 9 z 12 stupňů na palubní desce za méně než 5 let nebo do 95 000 kilometrů, může každý majitel uplatnit záruku. V podstatě tím zaručujeme dlouhodobě vysoký výkon.

MODERNÍ IT PODPORA

PŘED. V PRŮBĚHU. PO. AŤ JSTE KDEKOLI.

S vozy Nissan e-NV200 máte nejmodernější IT podporu k dispozici doma i na cestách! Statistiky a přednastavené volby si můžete prohlédnout na mobilu, počítači nebo palubním systému. Každý krok vaší cesty tak bude maximálně bezpečný a efektivní.