Zůstaňte ve spojení Help: Uvedená data slouží pouze pro informační účely a v žádném případě nemohou být považována za návrh smlouvy.

Odesláním požadavku souhlasíte s kontaktováním ze strany společnosti Nissan Motor (GB) Ltd.

DOJEĎTE DÁL
DÍKY BATERII S DOJEZDEM PRODLOUŽENÝM NA 250 KM MEZI NABITÍMI

Ve světě elektromobilů nejsme žádnými nováčky. Takže jsme měli dost času na zdokonalování souvisejících věcí. Výsledkem je třeba nová 30kWh baterie, se kterou mezi nabitími dojedete dále.

 

Již od

715 300 Kč Help: Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a obsahují příslušnou sazbu DPH. Obsah tohoto ceníku odráží stav platný v době vydání. NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího upozornění. Tento ceník je platný od 01.06.2013 do odvolání nebo vydání nového ceníku. Uvedená data jsou pouze pro informační účely a nemohou být považována za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.