BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDOVAT NA

DOJEĎTE DÁL DÍKY BATERII S PRODLOUŽENÝM DOJEZDEM
SVĚTOVÁ JEDNIČKA 100% ELEKTRICKÝCH VOZŮ

Ve světě elektromobilů nejsme žádný nováček a postupem času máme možnost všechno  zdokonalovat. Výsledkem je třeba nová 30KWH baterie, se kterou na jedno nabití ujedete větší vzdálenost.

 

Již od

730 000 Kč Help: Všechny ceny jsou uvedeny v Kč a obsahují příslušnou sazbu DPH. Obsah tohoto ceníku odráží stav platný v době vydání. NISSAN Sales Central & Eastern Europe Kft. si vyhrazuje právo ke změně zde uvedených informací bez předchozího upozornění. Tento ceník je platný od 01.06.2013 do odvolání nebo vydání nového ceníku. Uvedená data jsou pouze pro informační účely a nemohou být považována za návrh smlouvy. Uvedené ceny včetně DPH se mohou změnit v důsledku změny sazby daně z přidané hodnoty.

Obrázky jsou pouze ilustrační. V některých případech fotografie zobrazují vozidla jiných specifikací a nereprezentují konkrétní model, stupeň výbavy či nabídku.Zobrazené prvky výbavy nemusí být dostupné, případně mohou být omezeny na vybrané stupně výbavy.

AERODYNAMICKÁ KONSTRUKCE, KTERÁ JE ZÁROVEŇ NOVÁ, MODERNÍ I STYLOVÁ

Interior Nissan LEAF

PROSTORNÝ A POHODLNÝ INTERIÉR

- Dostatek místa vzadu
- Prostorný interiér pro pět cestujících
- Velký zavazadlový prostor (370 l, po sklopení zad. sedadel až 720 l)
- Stylový, moderní a pohodlný
- Vyhřívaná, kůží lemovaná sedadla
- Zdířka pro iPod a USB

UNIKÁTNÍ TECHNOLOGIE

Interior Nissan LEAF

ELEKTROMOBIL PLNÝ NEJMODERNĚJŠÍCH TECHNOLOGIÍ

- Startování tlačítkem
- Panoramatický kamerový parkovací systém
- Nový palubní systém NissanConnect EV
- Bluetooth
- Energeticky nenáročný systém BOSE ® Audio
- 4 jízdní režimy