BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDOVAT NA

DOBÍJENÍ
NISSANU LEAF

Dobíjení Nissanu LEAF je jednoduché!

BATERIE VOZŮ NISSAN LEAF

ZARUČENĚ VYSOKÝ VÝKON

MAJITELÉ VOZŮ NISSAN LEAF ZÍSKÁVAJÍ NA BATERII PRODLOUŽENOU ZÁRUKU

Kompaktní, výkonná, bezpečná a odolná lithium-iontová baterie vozů Nissan Leaf je výsledkem dvaceti let výzkumu a zkušeností.

Baterie se nachází pod vozem, takže máte více úložného prostoru i místa v kabině, ale dojezd zůstává nezměněn.

(Na jedno nabití s 30 KWH baterií ujedete až 250 km.)*

A abychom nenarušili minimální dopad vozů Nissan Leaf na životní prostředí, i baterie je z více než 95 % recyklovatelná.

VÍCE KLIDU DÉLE
Společnost Nissan si je svými revolučními bateriemi tak jistá, že zpětně rozšiřuje své záruky na všechny evropské vlastníky. Pokud rozsah baterie spadne do 8 let nebo 160 000 km pod stupeň 9 z 12 na palubní desce, pro všechny majitelé vozů Nissan Leaf je baterie stále v záruce (pro 30 KWH baterie; pro 24 KWH baterie platí záruka do 5 let nebo 100 000 km). To už je opravdu zaručený vysoký výkon.

JAK DOBÍT NISSAN LEAF


Není nic snazšího

Většina majitelů Nissanu LEAF dobíjí své vozy doma. Pomocí domácí dobíjecí stanice o výkonu 6,6 kW, která je součástí volitelné výbavy, lze Nissan LEAF dobít za pouhé 4 hodiny. Stačí elektromobil zapojit do jakékoli zásuvky. LED diody umístěné na palubní desce signalizují stav dobíjení. Dobíjecí port je u všech stupňů výbavy (Nissan LEAF Visia, Acenta a Tekna) osvětlen. Chcete-li dobíjení lithium-iontové baterie Nissanu LEAF ukončit, stačí odpojit kabel. Podrobné informace o různých způsobech dobíjení lithium-iontové baterie Nissanu LEAF naleznete níže.Běžné dobíjení (AC)

Rychlé dobíjení (DC 50 kW)

BATERIE


Lithium-iontová baterie Nissanu LEAF

Baterie Nissanu LEAF si dokáže uchovat maximální možnou dobíjecí kapacitu i po více dobitích.

Lithium-iontová baterie Nissanu LEAF, vzešlá z 20 let zkušeností a investic, je kompaktní, výkonná, bezpečná a trvanlivá.
Baterie jsou umístěny pod vozem. To znamená, že máte více místa v zavazadlovém prostoru a v kabině, a přitom si stále můžete užívat dlouhý dojezd (až 199 km na jedno dobití) a rychlost až 145 km/h. A v souladu s minimálním dopadem Nissanu LEAF na životní prostředí lze lithium-iontovou baterii také z více než 95 % recyklovat.

 
Baterie Nissanu LEAF zaručují trvale vysoký výkon.

BUDETE DÉLE SPOKOJENI

MAJITELÉ NISSANU LEAF ZÍSKAJÍ PRODLOUŽENOU ZÁRUKU NA BATERIE

V Nissanu zcela důvěřujeme svým lithium-iontovým bateriím, a proto se zpětnou platností prodlužujeme záruku pro všechny evropské majitele. Řidiči Nissanu LEAF jsou nyní kryti pro případ, že stav baterie zobrazený na přístrojové desce klesne během 5 let nebo 100 000 kilometrů pod 9 z 12 dílků. Vysoký výkon je tak zaručen!

Běžné dobíjení elektromobilu


Běžné dobíjení elektromobilu pomocí kabelu EVSE od společnosti Nissan

Nissan LEAF je vybaven šestimetrovým kabelem, s jehož pomocí můžete baterii elektromobilu dobít prostřednictvím domácí zásuvky se standardním napětím 220 V zhruba za 10 hodin (dobíjení proudem 10 A). Kabel lze použít i u veřejných dobíjecích stanic instalovaných po celé Francii. Chcete-li baterii Nissanu LEAF dobíjet doma, doporučuje vám společnost Nissan nechat své elektroinstalace odborně zkontrolovat. Zásuvku napojte na pevný obvod doplněný jističem o kapacitě 16 ampérů. Díky tomu budete moci lithium-iontovou baterii svého elektromobilu dobíjet bezpečně. Veškeré podrobnosti naleznete v uživatelské příručce svého Nissanu LEAF.

Prostřednictvím svého prodejce se také můžete obrátit na některého z partnerů v oblasti elektrické mobility, který vám poradí, zkontroluje vaši elektroinstalaci a v případě potřeby pro vás vypracuje odhad ohledně instalace vyššího výkonu.

Běžné dobíjení baterie pomocí domácí dobíjecí stanice


Běžné dobíjení baterie pomocí domácí dobíjecí stanice

Nejbezpečnější a nejrychlejší způsob dobíjení lithium-iontové baterie představuje instalace domácí dobíjecí stanice provedená partnerem společnosti Nissan v oblasti elektrické mobility.
Dobíjecí stanice optimalizuje komunikaci elektromobilu s terminálem a dokáže Nissan LEAF plně dobít za zhruba 8 hodin. Instalace terminálu vyžaduje zásah kvalifikovaného elektrikáře, který ji provede v souladu se standardy stanovenými dohodou o ručení a zárukou. Prostřednictvím svého poradce můžete navázat obchodní vztah s partnerem v oblasti elektrické mobility, který vám poskytne přesnou nabídku a vyšle k vám odborníka na tento typ instalace. Na instalaci se vztahuje záruka a v případě dotazů či problémů je k dispozici horká telefonická linka. Dobíjecí kabel

Dobíjení prostřednictvím domácího terminálu vyžaduje zakoupení speciálního kabelu „mode3“. Tento kabel je opatřen speciálním konektorem přizpůsobeným pro francouzský standard (typ zapojení č. 3). Tento kabel lze zapojit i do zásuvky veřejné dobíjecí stanice, vybavené příslušným výstupem type3.

RYCHLÉ DOBÍJENÍ


Rychlé dobití vašeho Nissanu LEAF na více místech!

Díky programu společnosti Nissan pro rychlé dobíjení roste počet dobíjecích stanic, kde můžete baterii svého Nissanu LEAF snadno dobít z 0 na 80 % za pouhých 30 minut.
Společnost Nissan v současnosti jedná se soukromými firmami a obecními radami o zlepšení infrastruktury pro dobíjení elektromobilů. Cílem je vznik 400 nových rychlodobíjecích stanic po celé Evropě. Všechny stanice najdete na obrazovce satelitní navigace Nissanu LEAF!

POSLECHNĚTE SI NÁZOR MAJITELE NISSANU LEAF


Příručka pro majitele: Dobíjení Nissanu LEAF a dojezd

Mark Goodier, britský moderátor a nadšený majitel Nissanu LEAF, hovoří o tom, jak lze změnou stylu jízdy prodloužit dojezd.

 

POSLECHNĚTE SI NÁZOR MAJITELE NISSANU LEAF

Život s Nissanem LEAF

Dobíjení Nissanu LEAF už nemůže být snazší, bezpečnější a pohodlnější, ať jste doma či na cestách. V tomto videu se o své zkušenosti dělí dva řidiči Nissanu LEAF.