BUĎTE V KONTAKTU Help: Potvrzuji, že jsem si přečetl Právní informace – Všeobecné podmínky, a to výslovně včetně ustanovení týkajících se osobních údajů, a tímto uděluji svůj souhlas se zpracováním mých osobních údajů k účelům a za podmínek specifikovaných v těchto Právních informacích a pověřuji společnost Nissan, její Autorizované dealery a Autorizované opravce, aby mi zasílali materiály přímého marketingu týkající se výrobků a služeb Nissan, a to jak prostřednictvím pošty tak i elektronické pošty, a kontaktovali mne za účelem marketingových průzkumů.

Potvrzením tohoto požadavku budete kontaktováni spol. Nissan Sales Central & Eastern Europe Kft. organizační složka.

SLEDOVAT NA

INSTALACE DOBÍJECÍ STANICE


PŘIDANÁ HODNOTA PRO VÁŠ
DŮM NEBO KANCELÁŘ  

Leaf Owner Kit

MAJITELÉ ELEKTROMOBILŮ SPOLEČNĚ

ELEKTRICKÉ NABÍJENÍ VE VAŠEM OKOLÍ

ZALOŽENÍ SKUPINY K VYTVOŘENÍ MÍSTNÍ INFRASTRUKTURY

Pomozte svému okolí vydláždit cestu elektricky ovládaným automobilům ještě dnes vytvořením skupiny příznivců elektromobility. Pořádáním setkání místních majitelů a nadšenců do elektromobilů můžete zaujmout nejednoho váhavce. S plnou podporou společnosti Nissan pak můžeme společně vylepšit infrastrukturu elektromobility v naší zemi, takže v budoucnu budete mít záruku, že najdete místo k dobití, ať pojedete kamkoli. 

Pokud si chcete přečíst více informací a dozvědět se o pořádání setkání majitelů elektromobilů, stáhněte si, prosím, naši brožuru nebo kontaktujte společnost Nissan.

DALŠÍ INFORMACE

NOVÉ DOBÍJECÍ STANICE VE VAŠEM DOMĚ

domácí sada vlastníka

ELEKTRICKÉ NABÍJENÍ PRO VAŠE NÁJEMCE

NYNÍ PŘIŠEL ČAS ZMĚNIT BUDOUCNOST VAŠEHO DOMU

Chcete, aby vaše budova reprezentovala moderní a ekologicky ohleduplné prostředí? Pak není nic lepšího než parkoviště s dobíjecí stanicí pro elektromobily. Uděláte tím radost stávajícím vlastníkům elektromobilů ve vašem domě a navíc přitáhnete nové inovativní a zodpovědné nájemce. K tomu vám postačí požádat instalační společnost o posouzení vaší budovy, vybrat nejvhodnější nabíjecí sadu a my se postaráme o všechno ostatní!

Jedinou vaší investicí jsou provozní výdaje po instalaci, které nejsou vyšší než u většiny domácích elektrospotřebičů. Máte zájem? Stáhněte si tuto brožuru, kde najdete více informací.

DALŠÍ INFORMACE

NOVÉ DOBÍJECÍ STANICE VE FIRMĚ

Pracoviště vlastníka sady Leaf

ELEKTRICKÉ NABÍJENÍ U KANCELÁŘE

PŘIPRAVTE SVOU FIRMU NA BUDOUCNOST JIŽ DNES

Posuňte svou firmu kupředu jediným prozíravým krokem! Instalace dobíjecích stanic elektromobilů u vašich kanceláří je neuvěřitelně jednoduchá a bude vás stát pouze provozní výdaje: stačí se obrátit na instalační společnost s žádostí o posouzení vašeho pracoviště, vybrat tu nejvhodnější sadu pro nabíjení a my se postaráme o zbytek. 

Vaše firma tím získá nejen moderní a ekologickou image, ale přitáhne také inovativní, kreativní a ekologicky smýšlející nové zaměstnance, kteří již elektromobily vlastní. Změna k lepšímu, která je prospěšná pro životní prostředí i prostředí vaší firmy. Stačí jedno kliknutí: všechny informace získáte v následující brožuře.

DALŠÍ INFORMACE